איך לא להפסיד בנדל”ן? אלעזר סלע מסביר!

כולם זוכרים את ההתרסקות הקרקע בארה”ב וכל הנדל”ן העולמי בנפילה של 2008. בכל מקרה, מנקודה זו ואילך, אלעזר סלע חוזר וטוען כי נכון לזמן זה לשוק יש אופציה שהוא כובש בחזרה. עסקאות הבית היו מוצקים והערכות רכוש המשיכו לעלות. עם חוסר מלאי חוזרת להיות מסוכן במספר גדל והולך של אזורים, פיתוח חדש נראה מקורקע יותר מכל הזמן בזיכרון האחרון. כפי שצוין על ידי דו”ח עסקאות הפרטיות האחרונות הדדית משוחרר על ידי ארה”ב ספירה הלשכה בארה”ב החטיבה של דיור ופיתוח עירוני, יצרנים משך 5.7 אחוזים יותר מאפשרות מיולי עד אוגוסט 2017. כמו כן, כמות המענקים משכה באוגוסט 2017 היה 8.3 אחוזים מאוגוסט האחרון.

thumb 1006395 640 300x200 - איך לא להפסיד בנדל"ן? אלעזר סלע מסביר!
אלעזר סלע – אנלייק

פיתוח חדש יכול להציע הזדמנות מדהימה לאתר את הבית האידיאלי עבור הרוכשים שלך, עדיין קבלת מיצרן היא מידה ניכרת ייחודית ביחס רכישת בתים חוזרת. מה זה יהיה רעיון טוב בשבילך, בתור טירון לעסקים הקרקע, לחשוב על המציע בתים חדשים פיתוח?

לדעת בדיוק למה הרוכשים דורשים ממך

לגבי רכישת פיתוח חדש, יש פרשנות מוטעית טיפוסי בקרב הרוכשים כי ההליך הוא די ישיר: לטייל לתוך המשרד של היצרן, לבחור טון מתאר, ולהשאיר את כל החתימות הדרושות. מה הרוכשים הפוטנציאליים רבים לא רואים כי נציג מכירות שכנים ותומכים עובד עבור היזם בבית אחר באתר מדבר עם היצרן, ויש רק כדי לטפל היתרונות של היצרן. בתור מומחה קרקע, אתה חייב להבין כי הרוכשים שאינם מדברים על ידי המפעיל שלהם יוצאים על איבר עם מה סביר ביותר שלהם ספקולציה.

חלק מרוכשי הדירות החדשים גם סומכים על כך שאם הם לא ישתמשו במומחה של רוכש לרכישת בית נוסף, היצרן יפחית את עלות הדירה לפי גובה העמלה שהיתה משתלמת. זה בעצם לא אמיתי. היצרנים היו מעדיפים לא להפיל עלויות שכן זה ישפיע על עסקאות עתידיות בבית בתחום זה. חוץ מזה, היצרנים מקווים לשלם עמלות למפעילי הרוכשים, ולכן הם רואים את העלות יחד עם הוצאות הפרסום שלהם. הרוכשים שעזבו את עבודתם עם המפעיל שלהם לא חוסכים לעצמם כסף. הוועדה שלא שולמה ילך ישר נציג המכירות של היצרן, או היזם ישמור אותו כמו תועלת.

קניית בית חדש מעלה בעיה נוספת פוטנציאלית: אלעזר סלע מציין כי אם היצרן הוא בעל בעיות תקציביות, מומחה הוא ללא ספק עלול לראות את האינדיקציות או לקבל הודעה מספקי כי היזם אינו משלם את החשבונות שלהם. החנות הבסיסית על פיתוח יכול להיות כמו 10 אחוזים של תג המחיר, ולכן יש הרבה מזומנים המדובר.

רכישת טרי מתוך הבית החדש פלסטיק הוא הליך מורכב. כמפעיל של רוכש, אתה חייב להבטיח כי נקודות עניין של העסקה הם לא התעלמו. אתה תבטיח כי עדכונים מותאמים אישית מדגיש להתרחש כפי שהם התיישבו. אתה תהיה שם מדי פעם ללכת- throughs של הבית החדש, הן בין פיתוח ב נעילה. יש דברים עם גל בצורה אחרת שיכולה להיות הרסנית ואסור להתעלם ממנה. במשך כל זמן מה שאתה מבטיח את התיעוד הנכון מוגדר, שם לא צריך להיות בעיה לקבל את היזם לשנות את הטעות.