איך להיות מנהל טוב יותר?

בכל שיחה כמעט, תוכלו לחוות התקדמות של התקדמות. ייתכן שהתחלתם כמובחנת, בשלב זה כאינדיבידואל שכיר ברמה נמוכה, בשלב זה אדם ברמה נמוכה יותר, נגרר על ידי אדם ברמה גבוהה. יתר על כן, בסופו של דבר, אתה יכול להפוך למנהל או למנהל, לאחר דוחות ישירים להיות אחראי על חלקים גדולים של הקבוצה שלך או משימה.

טיפים בכדי להיות מנהל הגון יותר – אלעזר סלע יעזור לך להגיע לשם.

תכין את עצמך

איך היית מקבל להיות מנהל אנשים מתייחסים באופן קבוע? שיח מתמשך דן במשמעות של בניית כישרונות ממשלתיים גדולים. יש בהחלט הרחבה רחבה של שיעורים הוראה על הסמכות כי הם נגישים באזורים עירוניים משמעותיים, כי סביר להניח שאתה צריך להקפיץ על המטוס כדי להגיע, ולאחר מכן יש בקביעות נינוחות השכונה (כ 80 $ בקרבת מקום לאומי חובה) תוכנית שמדריכה הן פתוח פתוח לדבר ולסמכות.

להיות כל מה שאתה יכול להיות

ישנם סוגים שונים של מנהלי – להיות אחד אתה הכי טוב ב. נסו לא ללבוש כובע שאינו פונה אליכם. נסו לא להשתדל לטייל בנעליו של במאי עבר. יש לך סגנון משלך; לנצל אותו!

paper 3213924 1280 300x189 - איך להיות מנהל טוב יותר?
עבודת צוות אלעזר סלע

הצטרף לעזרת הקבוצה שלך

דירקטורים לא ייאמנים הם קהילתיים יוצאי דופן. הם לא דוחפים עם נציגיהם. הם באופן עקבי לחלוק יעדים עם נציגיהם ולאחר מכן לשאול את העובדים שלהם איך הם יכולים לנצל את התכונות שלהם כדי להתקדם.

ביקורת על ההצעה

אלעזר סלע ממליץ לך לתת ביקורת באופן עקבי וברור. זה עושה נציגי בונקרים רבים כאשר הם לא יכולים לקבל קלט ערך (או כל ביקורת) מהבוס שלהם. עברתי ועבדתי בארגון (מרחוק) ועניתי למנהל שנכנס לביקורים תחת שתים-עשרה פעמים בשנה, ובאופן סביר לגנות. זה כאב לי כל כך הרבה – אבל אז הבנתי שכאשר הוא לא מציע קלט, זה בגלל שהוא אוהב את מה שאני עושה. ואחרי זה הרגשתי הרבה יותר משופרת.

בכל מקרה, הציפייה לקלוט מידע לקחה לי חמש שנים מדהימות להסתגל. אם אתה מפקח, אל תהיה הבמאי הזה. בדוק עם הקבוצה שלך, אולי שבוע אחרי שבוע, אולי יום אחר יום, אולי אפילו חודש עד חודש, ולוודא שהם יודעים שאתה מאשר (או אובייקט) מה הם עושים.

אדיב, ובקשת קלט מן המנהלים שלך גם! לכל אחד יש הזדמנות להשתפר. גם אתה עושה.

הגדרת יעדים

שיתוף פעולה לא צריך להיות מינה במיוחד. למרות שאתה לא יכול להבין מה אתה עושה מחר, אתה צריך להיות יעדים כלליים עבור מה שאתה מנסה להשיג במונחים הרחב ביותר. הגדרת מטרות מתמצא = בפרט, לכמות, השגה, מעשית, ו מתאים.

woman 2773007 640 300x202 - איך להיות מנהל טוב יותר?
אלעזר סלע על פיתוח השומרון

הפעל את הנציגים שלך

תן לנציגים שלך את ההתקנים ואת מתכוונת להיות פורה על העסקתם. על הסיכוי כי הם נדרשים לבצע שיחות טלפון עדיין אין להם טלפון, אתה מקבל את המחשבה. רענן ציוד אם זה מיושן – זה לא פשוט לשפר את התשואה עדיין ישפר את הנציג נציג. להכיר אותם עם אנשים שהם נדרשים לטפל בכתובת שלהם מעסיקים.

בקרת כניעה

אף מנהל אינו יכול לעשות זאת בבדידות. נסו לא להיות מנהל אשר מניח שאתה יכול להתמודד עם הכל. אתה יכול וצריך להיכנע עם המטרה שאתה יכול באמת לעשות את עצמך לנצח.

זה אומר שאתה צריך להתרגל למה שמקובל ביחידים. יתר על כן, כאשר אתה עושה, אתה תרגיש הרבה יותר טוב, כי חלק אלה errands שונים כבר לא על הצלחת שלך.

כך או כך, על הסיכוי כי אתה עושה הכל, אתה פשוט הולך להיות קצת יותר קרוב להיות מפקח לבוש אשר מוגבל על ידי הגבול הפסיכולוגי והפיזי שלו.

ברור, יש גישות שונות רבות בסופו של דבר מפקח יוצא דופן, אבל עצות אלה הם הקמת עבור הישג במעגל הממשל. קבל את ההכנה, לאפשר לקבוצה שלך להוביל, לחזק אותם, לתת ביקורת, להגדיר מטרות, ופשוט לפעול באופן טבעי. ככל שתעשה את זה יותר, כך תגיע קרוב יותר להיות מפקח הגון.