אלעזר סלע – העסק תלוי בך!

בשורות אלה, אלעזר סלע ינסה לברר על שלושת הנושאים הבולטים שמארגנים רבים מתמודדים איתם – מכל מקום, מניסיוני. חיתוך אלה שלושה מאפיינים רעילים יניע את היכולת להיות אדם פורה העסק.

1. צא באיכות ממוצעת נסבלת.

064545e3 83e1 48a4 9eb6 2f44411a5612 300x300 - אלעזר סלע - העסק תלוי בך!
אלעזר סלע

החברים שלי שהם יוצאים מתבדחים שיש להם “זיהום מחברים”. מאז חייהם הם על הפרודוקטיביות והבטיחה כי הארגון שלהם הוא ביצוע שיטות עבודה מומלצות, הם התברר זמן רב להיות מבולבל ומאוכזב מאוד על ידי המפגשים הלקוח זול.

ככזה, אנשי עסקים יעיל לא מכיר איכות ממוצעת.

זה לא חל רק על העסק. על סיכוי כבוי כי אתה צריך להיות אדם עסקי יעיל, אתה צריך להבין איך להפסיק לסבול חיבורים לא מסומנים (כלומר, זמן מבוזבז), מפגשים, ובמיוחד לא מכיר את עצמך כממוצע. ברציפות להתקדם לכיוון נוסף.

כמו החזון העסקי יוצא דופן הנרי פורד הצהיר, “איכות ממוצעת היא אויב נורא ביותר של הצלחה”.

2. לשמור על מרחק אסטרטגי מהתרגלות בזבז זמן.

במיוחד בארגון העסקי, הזמן הוא במזומן. אנשי עסקים גדולים חוששים מזמנם, והם עושים כל שביכולתם כדי להתרחק מתרגילים מזבזניים. לאורך שורות אלה, הימנעו מתמיכה בחיבורים ובנכסים שלא יחזיקו אתכם.

אלון מושק מציג זאת על ידי האופן שבו הוא מנהל את המפגשים, דוחק כל הנוכחים להיות היסוד לנושא של חילופי. על פי נציג הקודם שהרחיב על כך על קורה, מסק אפילו הולך עד כדי כך להוציא אנשים שאינם ביעילות לקחת חלק על ידי שואל אותם מה הסיבה שהם אפילו שם.

אני כבר במפגשים מועילים כי יש דחף להיטות, מערכת, ועזר הקבוצה שלי להתקרב אל המטרה שלנו. אני גם הייתי הרבה התכנסויות כי היה תרגיל עצום של הבל, עד כדי כך שיש לי כוס אספרסו שאומר, “זה היה צריך להיות התכנסות דוא”ל.”

אלעזר סלע מציין כי זה לא אומר שאתה צריך לשמור על מרחק אסטרטגי מכל וכל דבר שלא לקדם אותך ואת העסק שלך מעבר. זה פשוט מרמז כי אנשי עסקים גדולים להעריך כיצד ההליכים שלהם וכיצד הם משקיעים את האנרגיה שלהם. זוהי חתיכת משמעותי של יעילות ומסייע לשמור על תשומת הלב של התרגילים בזמן אמת מבזבז.

3. בשום אופן לא לסדר את עצמך כמו פצוע אומללים.

חזון עסקי יעיל משגשגים אפילו עם פיטורין ולא יורדים ללא קרב. אתה מנהל מידה ניכרת של פיטורים וקרב, כך שאינך יכול לראות את עצמך כאדם הנדון. נסו לא להאשים את הקבוצה שלך או אנשים אחרים על הליקויים שלך ואכזבות.

אתה לא צריך לתת את תחושת העצמי או גאווה הזדמנות לגרום לך להאמין שאתה גדול מדי כדי להשלים משימה. על הסיכוי כי אתה צריך להצליח אתה צריך לנטוש גאווה עצמית וקטנוניות הרגילה בכניסה.

אם יש לך בכל נקודת זמן לראות סצינה של כריש טנק, סביר להניח שאתה מבין את זה. לכל אחד יש סיפור, תקופה בחייו שבה הם היו צריכים לאפשר להכות כדי לנצח. במקום זאת, הם גררו את עצמם מתוך נסיבות איומות להמשיך את האנרגיה שלהם, והימור על עצמם.

אתה צריך את היכולת להעביר את הכובד של אחרים. נסה לא לשים את הבעיות שלך, בלגן עליות או קרבות על הקבוצה שלך או כל אדם אחר. אנשי העסקים הטובים ביותר הם חלוצים תכליתי, לא נפגעים של המצב שלהם.