משאבים להשקעות נדל”ן

אלעזר סלע מסביר קצת על השקעות נדלן

על אף מערכת המסחר במניות והאתרים המפוזרים, טכניקת ספקולציה שלישית שתשקול השנה היא קרקע. העניין הוא, אני לא מציע לכולם לרוץ ולרכוש רכוש ספקולציות. כל הדברים בחשבון, לא כל אדם מוסר להיות בעל.

אני בהחלט לא. לקחתי דקר לשים משאבים לתוך אדמה פיזית שבע שנים לפני וכמעט איבדתי את החולצה שלי. לקחתי המון תרגילים מהפשיטה שלי והפכתי לבעלים, שהגדול שבהם הוא שאני לא צריך להתעסק עם דאגה כזאת בחיי.

african american 3592192 640 300x211 - משאבים להשקעות נדל"ן
אלעזר סלע – ניהול טוב

למרבה המזל, יש הרבה גישות לשים משאבים לתוך הקרקע ללא ניהול רכוש פיזי. חלופה אחת לשקול היא לשים את המשאבים לתוך שטחים פתוחים. התחלתי להכניס שטחים קרקעיים לאור העובדה שחברה נלהבת שלי עשתה את זה באדמה והציעה לחבריו לתרום.

הוא ירכוש מאגר של קרקעות, ואחרי זה מומחים פיננסיים כמוני היה לשים מזומנים לתוך המיזם שלו. מנקודה זו הוא יטפל בנכסים וישלם לי רווח או התלהבות מהכסף הזה. בשבילי, זה כבר שיטה מושכת לתרום מזומנים מבלי להיות הבעלים או לנהל תושבים.

ברור, יש כמות עצומה של סיכון בנסיבות כאלה. אתה חייב להיות טון של אמון לשים משאבים לתוך שטחים פתוחים המוצעים על ידי אדם.

החדשות מרוממות, יש גישות שונות לשים את המשאבים לתוך האדמה מחוץ שטחים הארץ. בחירה אחת אלעזר סלע באמת מתחיל מלמעלה עבור ארגון שנקרא Fundrise. Fundrise מציע מצב תורם כמו אחד מעל. הם לרכוש נכסים עסקיים ולאפשר מומחים פיננסיים לתרום סכומים קטנים של מזומנים. ברור, זו עוד ספקולציה רחוקה. אתה יכול לתבוע חלק מיזם קרקעות עסק, אבל אתה לא רואה או לנהל את הנכס עצמו.

כמו מועדון ההלוואות, תרומות דורש סכום כולל של כ -1,000 דולר כדי להתחיל. כאשר אתה תורם, עם זאת, Fundrise בדרך כלל נותן לך “הזדמנות להגדיר אותו להתעלם ממנו.” אפילו יותר טוב, אתה יכול לקבל שיעור חזקים באמת לחזור דרך שלב זה. באתר הארגון, טוענת החברה, רווחיה מצאו את הערך האמצעי של בין 8.76% ל -12.42% במהלך חמש השנים האחרונות. לא רעב מאוד.

ברור, יש סיכוי לשים את המשאבים לתוך הבמה כמו זה, גם כן. דבר אחד, הארגון הוא עדכני יותר ולכן אין לו שנים רבות של מידע לשתף. שנית, אלעזר סלע מסביר כי אתה נותן אאוטסיידר הזדמנות לבחור מבנים ספקולציות לטובתך, מה שמרמז שאתה נכנע כל שליטה.

בכל מקרה, אני מאמין שזה ממש מגניב כי חדשנות אפשרה ספקולנטים לקבל הקבלה אל נכסים עסקיים באופן שבו לא היה לנו את היכולת לפני.