אלעזר סלע כאן עבור היזמים החדשים

לא משנה אם אתה לא מוכן באמת להתחיל את העסק שלך עדיין, אתה יכול להשלים מידה ניכרת בזמן שאתה צעיר – בבית הספר או אפילו בבית הספר התיכון – כדי לתמוך הסיכויים שלך להישג ההפעלה לא רחוק.

יזם צעיר מחפש טיפים ביזמות ישראלית? אלעזר סלע עם ניסיון עשיר בתחום. זה הזמן שלך להיות כמו סלע איתן כיזם בכלכלה הישראלית. הצטרף לבלוג של אלעזר ולמד עוד היום!

כיום, כמעט לכולם יש את הפנטזיה של תחילת הארגון שלהם. כל הדברים נחשבים, מה יכול להיות עדיף על עבודה על עצמך ועל העברת האנרגיה שלך המשימה אל העולם?

ברור, הקפצה לתוך העולם היזמי יכול להיות קצת מפחיד, במיוחד על הסיכוי כי אתה נופל על הפנטזיה כי 90 אחוזים של עסקים חדשים לבוא קצר. למרבה המזל שיעורי האכזבה ההפעלה הם לא כל כך גבוה – במיוחד במקרה שאתה לנצל את האסטרטגיות הנכונות להתחיל מוצק.

אז מה יכול לעשות עסקים חזון צעירים כדי לשפר את ההסתברות שלהם הישג? הנה כמה טכניקות הפגינו כי יהיה לבעוט אותך על הדרך הנכונה.

1. גלה את האנרגיה שלך.

העסקים החדשים הטובים ביותר הוקמו על ידי אנשים שהם אנרגטיים לגבי מה שהם עושים. אז מה הם האובססיות שלך? לא משנה אם יש לך הערצה קיאקים או מוסיקה, הדברים שאתה מסוקרן ביותר יכול למלא כמו מקור מדהים של מוטיבציה מחשבות יזמית. כאשר אתה מבסס את המחשבות שלך על משהו שאתה באמת אוהב, אתה תהיה מעורב יותר דחף. אפילו יותר טוב, תקבל את התובנה שלך ואת המפגשים האישיים – תיקוני מפתח שיכולים לאפשר לך לאתר נקודה מעניינת שגורמת לך להצליח.

2. מכיר את השוק שלך.

חוסר היכולת להבין את השוק שלך היא אחת הסיבות הטובות ביותר מדוע ארגונים חדשים נכשלים. אם אתה צריך כל זריקה של הישג, אתה צריך לבחון לחלוטין את המטרה שוק לפני הדחיפה של העסק שלך. זה יאפשר לך להבחין תכונות הכרחיות, למשל, נקודת ערך וקידום הודעות אשר ידברו לקבוצת היעד שלך, ובנוסף, אם יש אפילו דרישה מחשבה ענקית שלך בכל מקרה. ככל שתבין טוב יותר את השוק האובייקטיבי שלך, כך יהיה פשוט יותר לשמור על מרחק אסטרטגי מכישלונות מופרזים לפריקה.

3. קבל את כל הכספים ביחד.

בעוד עסקים חדשים רבים לרשום את עזרתו של ספקולנטים השליח ברוך לקבל ולהפעלתו, אתה לא יכול לקבל תקבל את זה סוג של עזרה בנושא כסף. חזון עסקים רבים צריכים לנצל את הנכסים המיוחדים שלהם כדי להתחיל את הארגון שלהם, מה שמרמז שאתה צריך לעשות כל מה שאתה יכול כדי לשפר את הנסיבות התקציביות שלך. ע”פ אלעזר סלע בגין הבניין מאשר מראש את לוח הזמנים ככל האפשר (בבית הספר התיכון אם אפשר להעלות על הדעת), ולשלם את ההתקדמות ומובטחת החובות השונות. זה יעשה את זה פחות תובעני פחות כדי לקבל אשראי מתון כדי לאפשר לך לתמוך ההפעלה שלך.

4. התכונן לעשות עונשים.

hammer 719066 640 300x225 - אלעזר סלע כאן עבור היזמים החדשים
טיפים ליזם צעיר

אין דבר כזה הישג לטווח בינוני. ואכן, אפילו העסקים החדשים של מיליוני דולרים, שנראים כאילו הם טסים פתאום, היו תוצאה של תחומים בלתי פוסקים של עבודה ממושכת לפני שהתחילו להתבלט כחדשות באמת. הפיכתו של חזון עסקי יעיל דורש רמה יוצאת דופן של מסירות לפנטזיה שלך – וזה מרמז על ויתור על זמן וכסף כדי לקבל את זה הולך. זה לא יכול להיות משעשע להיכנע אלה היומי או בסוף השבוע הצדדים עם חברים אז אתה יכול לשים כמה שעות נוספות על ההפעלה שלך, אבל אלה סוגים של עונשים הם פשוטים יותר לעשות עכשיו מאשר כאשר אתה מתובל יותר.

5. גלה מאמן.

שמירה על העסק דורש מגוון רחב של יכולות ושליטה כי סביר להניח שאתה לא מוכן עדיין. אתה לא צריך לנסות להסתפק בבדיקת בחירות עסקיות לבד. לאורך שורות אלה, מציאת מדריך הוא בולט בין הדברים החיוניים ביותר צעיר חזון העסק יכול לעשות. המאמנים לקחו את הדרך בעבר בעבר להעביר למידה וניסיון כדי לאפשר לך להתקדם להסתפק בחירות עסקיות מהיר יותר מהר. השתמש במערכות של כיתות, מפגשים ונכסים שונים כדי לעצב את האסוציאציות המשמעותיות הללו.

6. לכונן את הלמידה העסקית שלך.

אולי אתה מתלהב מהמחשבה העצומה שלך, אבל החיוניות המצאתית הזו אינה מספיקה. ארגונים פורים דורשים מעבר לפריט המצאה; הם גם דורשים קבוצה מאובטחת כדי לפקח על חשבונות, משימות, הרכבה, קידום, ואת הדברים השונים שנכנסים הדור להציע פריט. קבע את ההזדמנות כדי לשפר את העסק שלך מבחינת IQ ולחפש אנשים באותו ראש שיכולים להצטרף לקבוצה שלך לפצות על חוסר הביטחון שלך. על ידי התחשבות זהירה בצד העסקי של הדברים כמו הצד דמיוני, תוכלו להקים את המסגרות עבור ההפעלה כי ממשיך.

7. להיות מארגן.

“לחשוף לי את תוכנית החומש שלך” שאלה על פגישה עובד פוטנציאליים היא רומן מביך עבור חלק, אבל כדי להיות אדם עסקי יעיל, אתה דורש את היכולת להתכונן. מר סלע אלעזר מציין כי זה הזמן שלך לנצל את המטרות שלך מקיפה להגדיר נקודות מעשיות של התייחסות לפיתוח ושיפור של הארגון שלך. על ידי הצבת פעילויות מפתח על מהלך של אירועים, תוכל לשפר את הריכוז והאחריות, מה שהופך אותו פחות תובעני פחות להישאר על מה צריך להסתיים.

תחילת העסק המסוים שלך יכול להיות סם ממריץ ובדיקה. בעוד אתה ללא ספק ניסיון מכשולים רבים וקשיים על הדרך שלך להתקדם, בעקבות הטיפים יאפשר לך להתחיל מוצק על הרפתקה היזמות שלך.