איך להצליח ביזמות? אלעזר סלע עם סיפורי המציאות

“אתה יכול להיות מפתה לשמור על מרחק אסטרטגי מסכנות של כל יום חי על שלווה של שקט ושקט, זה ללא ספק יהיה קשר דומיה, וכמו כל קשר מוצק, זה גורם הזיה, הוא לוכד התקדמות וקיצורי דרך התפתחות של חוכמה “. מציין אלעזר סלע.

מה אתם מקבלים כאשר אתם מצטרפים למדעי המוח ולמאפיינים המבוססים על ניהול? אנשים מבויגים שלעולם לא יבין כמות קטנה של הקיבולת המקסימלית שלהם. מה עוד, על הסיכוי שהם במקרה אנשי עסקים, יש סיכוי ירה הם לקרוס ולשרוף על ההופעה שלהם להביא את הארגונים שלהם למטה איתם.

באמת, כל מגמה כי מורה לך למרכז סביב חלק אחד של העולם האמיתי ולהתעלם ההופך שלה הוא כנראה הולך להיות מסוכן.

יש שוויון אופייני לכל הדברים: חיים וחולפים, גדולים ונוראים, אושר וצרות, עונג ועינוי. המחשבה הספציפית שאתה צריך להתמקד סביב חיובי ולהעלים עין שליליות, כמו עם תכונות לעומת חסרונות, הוא לא רק דמיוני; זה נוסחה לאסון.

rage 2317995 640 300x265 - איך להצליח ביזמות? אלעזר סלע עם סיפורי המציאות
אלעזר סלע – לשבור את הראש

הו אלוהים שלי שניים או שלושה סיפורים כדי להדגים כיצד לנהל את המציאות בצורה פשוטה באמת כמו שאפשר להעלות על הדעת היא הדרך להתקדמות אושר, תוך התמקדות רק על תוצאות חיוביות ואיכויות יכול לכתוש את המקצוע שלך ואת הארגון שלך.

ע”פ אלעזר סלע עובדה אמינה שלה כי סטיב עיסוקים היה מאולץ מחוץ מאק בשנת 1984, לאור העובדה כי סגנון הממשל שלו התברר מסוכן לארגון. מאוחר יותר, מקצועות יבואו להבין כי מקבל עוזב מן הארגון הוא עזר להקים “היה הדבר הטוב ביותר שיכול היה אי פעם התרחשה” לו. הוא קרא לזה “סם טעימה נורא” כי “החולה נדרש.”

הוא גם השווה את זה לחיים להכות אותו בראש עם בלוק.

זה הגביל את עיסוקים להסתכל במראה ולראות את המציאות – כי הוא לא היה בכושר או כמו מוצק חלוץ כפי שהוא יכול להיות. מה עוד, כפי שהוא נטו את הבעיות שנותרו לכיוונו, התוצאה היתה הקמת סטריאוויי ו פיקסאר, שלו אפשרי לחזור אפל, ואת המפנה הטוב ביותר בהיסטוריה של החברה שיצרה את הארגון החשוב ביותר על פני כדור הארץ.

הוא גם פגש את החיבה על חייו.

זה לא לגמרי ברור את האסוציאציה הבלתי מעורערת המביטה בנו ישר בפנים, כי זה לא היה רק ​​אפל שהגיע לנקודת עצירה, נפל על מקרים קשים, ובסופו של דבר צורך תפנית. כך היה גם לגבי מעסיקים. יתר על כן, היה קשר מסוים בין השניים.

זה גם לא ברור לחלוטין את החשיבות של הכרתו של העיסוק כי אף אחד הישגים מאוחר יותר שלו היה קורה במקרה שהוא לא התעמת עם המציאות. זה סוג של התחשבות רק שמקורה מישהו שיש לו סוג של אינטראקציה וחוו שינוי נורא לאחר מכן.

לא להפריד את עצמי ואת עיסוקי, אבל למעשה קיבלתי שניים או שלושה בלוקים אלה לראש עצמי. אני כבר עזבו יותר מפעם אחת ואיבדתי את החצי הטוב שלי מיד את המחבט הנישואים שלנו. ובכל זאת, על כל מצב הסתכלתי במראה, התעמתתי עם מה שראיתי, גילגלתי כמה שיפורים, ודילגתי לאחור יותר מאשר בכל זמן אחר.

על סמך הסיכוי שאחרונה ניסיתי להישאר בונה, התרכזתי בתכונותי, וחיפשתי את ציפוי הכסף בערפילים, מעולם לא הייתי מצליח להבין מה לא בסדר ולשפר כאדם, בן זוג, וחלוץ מעולה. מעולם לא הייתי עושה כמות כה גדולה במקצוע שלי או זכה חצי טוב שלי בחזרה. (אנו, כפי שזכרנו, את ההנצחה ה -25 שלנו).

על סיכוי כבוי כי רק שתי דוגמאות אלה להתגבר על מצוקות היו תקן. הכרתי הרבה מפקדים, סופרים ויזמים שמעולם לא היו מוכנים להתסיס את משאית התפוחים של דימויי העצמי העדינים שלהם. הם התמקדו סביב החיובים וחיו בניסיון לתבוע בורות. לאחר מכן, הם מעולם לא השיגו מודעות והרס עצמי לצד הארגונים שלהם.

לא באופן בלעדי אף אחד מאיתנו לא הגיע לשיאו, אנחנו ככלל יש בעיות ראוי לציון כי להפריע להשיג את הקיבולת המקסימלית שלנו. יתר על כן אלעזר סלע מוסיף כי החיים מלאים בקשיים ובהסתבכויות. זה הולך על החיים שלך ואת החיים העסקיים שלך. כמו כן, במקרה שאתה עסק חזון, את החיים של הארגון שלך נוטים לשקף את עצמו.

בעוד שהחיים נטענים בנקודות גבוהות ובנקודות נמוכות, דבר אחד בטוח: על הסיכוי החופשי שתשתדלו לתעל את ההכרה שלכם ולאסור מחשבות פסימיות או להעמיד פנים שהחסרונות המפריעים לכם לא קיימים, לעולם לא תעברו מעבר לאלה מכשולים להגיע לשלב הבא שלך ואת המומחה קידום. יתר על כן, גם לא העסק שלך.