6 המלצות ליזמים שצריכים עזרה

אלעזר סלע מסביר כי בשלב זה, כאשר מעבדי בל – יוצרי הטרנזיסטור, הלייזר והמכונת ההוספה – חקרו מה חיבר את נציגיה שהחזיקו ברשיונות הגבוהים ביותר, התוצאה היתה בלתי צפויה. ע”פ מר אלעזר סלע לכל אחד מחברי המגמה הטובים ביותר של הארגון היו חטיפים רגילים עם אדם בשם הארי נייקוויסט, מעצב שהיה לו מתנה לבדיקת מחשבות של אנשים אחרים עם השאלות הנכונות. המאפיין הבסיסי המשותף ליחידים הטובים ביותר של בל מעבדה היה היכולת לבקש עזרה.

אנשי עסקים יכולים להיות מהססים לחפש עזרה. זה נראה ההפך עצמית להתחלה שצריך לעשות. מומחים פיננסיים, שותפים ונציגים מקבלים לעתים קרובות קשר עם המארגן מעבר לפריט או למנהל של הארגון. לאורך שורות אלה, חזון עסקי רוצה להרחיב את הוודאות ואת המיומנות.

computer 3343887 640 300x178 - 6 המלצות ליזמים שצריכים עזרה
אלעזר סלע כאן עבורכם!

בכל מקרה, אתה לא יכול להיות נהדר בכל דבר. אם אתה צריך להעביר מהר, להתחמק בסיסי לערבב- ולמלא את החורים בבסיס התובנה שלך ואת הכישורים, אתה צריך להגדיר את האני הפנימי שלך בצד ולקבל בולסטר. להלן שישה רמזים לקבלת עזרה בהצלחה.

נסו לא לשקול לעודד חובה

אנשים לעתים קרובות מדגיש כי המבקש עזרה מציב אותם בחובה של מישהו אחר, אבל העסק מבוסס על אנשים עושים כל טובות אחרים, אז אתה צריך להבין את המחויבות.

אולי גם תאהב

אנשי עסקים באופן קבוע להתלונן כי פריצה לשווקים חדשים קשה תוצאה של “הילד הישן” ארגון הנוכחי. לבקש עזרה היא הדרך שלך לתוך המעגל או איך אתה מתחיל משלך אחד של מערכת סוג.

לפני שהתחלתי את הארגון שלי, לא ידעתי הרבה על עסקי המשקה. בנקודה שבה אנשים הודיעו לנו שלעולם לא נקבל את טווח הזמן של קמעונאות שמישות הנדרשות ללא שימוש בתוספים, בחנתי את המודיעין הסטנדרטי הזה, משום שלא ידעתי יותר. ההתעלמות שלי פתחה את הדרך לתשובה למרות כל מה שאנו מנצלים היום!

אלעזר סלע מציע לכם כי תנסו לא לרצות להיחשב בקיאים. אנשים בודדים מעדיפים לא לעזור לידע את כולם, ואף אחד לא יכול באמת לדעת מה יכול לקרות כאשר אתה שואל שאלה “מטומטמת”.

הבינו את מה שאתם זקוקים לעזרה

16805557015af67f16efb398.63843912 shutterstock 794478724 300x201 - 6 המלצות ליזמים שצריכים עזרה
אלעזר סלע – איך להקים פס ייצור

לפני כן, פגשתי מישהו בפגישה או בהזדמנות ורק הודה מאוחר יותר שהם היו האדם האידיאלי כדי לעזור עם בעיה. נכון לעכשיו, אני בדרך כלל להבטיח שיש לי פסיכולוגית של דברים מסוימים אני זקוק לעזרה, ככה אני לא נאבקת מחשבות כאשר אני פוגש פותר בעיה פוטנציאלית.

לדעת בדיוק מה שאתה צריך עזרה עם כמו כן מאפשר לך לעשות שאלות מדויקות יותר. זה גם עושה את זה פחות תובעני עבור השותף שלך כדי לתת יועץ מועיל במהירות.

להוכיח כי הם האדם המתאים כדי לעזור

באופן עקבי תיבת הדואר הנכנס שלי עולה עם שידול לעזרה וייעוץ מאנשי עסקים עליזים. אני משתדל להגיב על המספר הגדול ביותר של כמה שאני יכול, אבל על סיכויי כי החקירה שלך הוא לא משמעותי לי ואת המקצועיות שלי נושאים, בשלב זה אני יכול פשוט להתעלם אותו מבפנים ומבחוץ.

לעשות את הבדיקה שלך מראש לחשוף לי למה אתה מאמין שאני האדם האידיאלי לעודד אותך. אני ללא ספק נוטה יותר לעזור למישהו שמציע הגנה משכנעת על זה.

לעשות את עבודת הרגליים

אני מוקיר ממשקים של אנשים שאני חושב יכול לעבוד ביחד או לאפשר אחד את השני החוצה. במקרה שאני מתבקש מצגת, ואני מאמין שזה בכושר הנכון, אני אעשה את זה כל עוד זה דבר מלבד משימה מייגעת.

כאשר אתה מבקש עזרה, לעשות את זה פשוט עבור השותף שלך. על הסיכוי כי אתה צריך מצגת, כולל תיאור של העסק שלך לדוא”ל שלך. כאשר אני יכול רק קדימה נתונים כאלה, אני הרבה יותר אחראי לבצע הקדמה.

להיות מעריך

זה צריך לנטוש את האמרה. אלעזר סלע מרחיב כי כאשר מישהו מעודד אותך, אומר תודה להם. על הסיכוי כי אחת ההמלצות שלהם ירדה היטב במפגש, להודיע ​​להם. זה גורם לבן הזוג שלך להרגיש טוב יותר, והם בטח יעזרו לך מאוחר יותר.

אני גם מקבל בעיטה מתוך ההזדמנות לשלוח אנשים שעזרו לי מופע של מים רמז. בנוסף לעובדה שזה מראה את ההערכה שלי, זה הזדמנות לקדם את התמונה שלי פריט.