אלעזר סלע – כיצד עסק יכול לתרום לקהילה?

אלעזר סלע מסביר לעסקים כיצד הם יכולים לתרום לקהילה בארץ או בעולם. במקרה שאתה חברה עצמאית, זה יכול להיות כל דבר אבל קשה להיות מעורב עם טרחה להישאר מודעים למתמודדים גדולים יותר. במקום זאת, שקול את נקודות המוקד שלך. דרך אחת ראוי לציון אתה יכול להיות השפעה היא למרכז סביב העבודה שלך ברשת השכונה שלך.

הנה כמה דרכים שאתה יכול להיכנס לקהילה באיזור שלך ולעזור לה

handshake 2056023 640 300x199 - אלעזר סלע - כיצד עסק יכול לתרום לקהילה?
טיפים ליזמים ישראליים
  1. תמיכה באיגוד בקרבת מקום

טכניקה זו היא ניסתה תקף וזה כמו שזה צריך להיות. תמיכה בהתאחדות בקרבת מקום יכולה לשלם רווחים עצומים עבור המוניטין שלך ברשת.

כפי שמר אלעזר סלע מסביר, “חסויות סמוכות נותרו בערוץ העזוב ביותר והזדמן להזדמנויות, והן מקימות עמותות שכונות אמיתיות עבור מותגים רחבים ומיזמים פרטיים כאחד”. המזוודה העיקרית כאן היא, לצד ערוצי הרגיל שלך כמו חומר, ביקורת, רשת חברתית מבוססי אינטרנט, וכן הלאה., החסויות הקרובות הן להסיט את כל בעצמן.

פתחי חסות לשכונה מעניינים לאור העובדה שהם אינם מוגבלים לשלב בודד. יש מגוון רחב של יתרונות חסות, מתוך הסדרי פרסומת על מגרש בייסבול או על שילוט בהזדמנות כדי רשומות בלוג, עושה התייחסות בהצהרה רשמית, הודעות המבקר עבור העמותה שלך, הרבה יותר.

אז שוב, ארגונים הם דרך דו כיוונית, ואתה לא צריך לצפות תפנית מהירה או איזה סוג אחד של התאמה לכל הסדר. אלה סוגים של מסעי הצלב לקחת ספקולציות אמיתיות לגבי המיזם הפרטי שלך, וזה מרמז על מחקר חזק להתחיל מידה ניכרת של דיונים לפני שאתה להתיישב בצד הנכון בשבילך.

כאשר אתה מחפש את ההזדמנות החסויה הנכונה, ודא שיש לך את דמות התמונה שלך בראש סדר העדיפויות. תן זהיר הרעיון של Outlook של הלקוחות שלך ומה עשוי לקבל את היתרון.

זכור כי החסות היא כמו הרבה על חיזוק הרגשות של מסירות הלקוחות שלך כמו עכשיו יש כפי שהוא קשור עם ציור בעסק חדש. האם יש סיבה מסוימת המבשרת טובות? קטע של לקוחות שאתה צריך להתמקד (גיל, נטייה מינית, בתעשייה, וכן הלאה)? מה התוכנית הפיננסית שלך? הגדרת מטרות ברורות יכולה לאפשר לך להגביל את הבחירות שלך ולחפש את הנסיבות האידיאליות עבורך.

  1. מארח אירוע סביב פריט או ניהול
16805557015af67f16efb398.63843912 shutterstock 794478724 300x201 - אלעזר סלע - כיצד עסק יכול לתרום לקהילה?
אלעזר סלע – איך להקים פס ייצור

מנחה אירוע הוא שיטה מדהימה להציג את עצמך בסביבה חלופית, מיון סביב להיטות עבור הפריט שלך. שקול משהו כמו מסיבת הקשבה בחנות תקליטים או דגימת יין. אתה נותן ללא הרף משהו בחינם תמורת הצגה כאנרגיה משותפת על הפריט שלך. המבקרים ירגישו כאילו יש להם מבט מבפנים לתוך מה שאתה עושה, במיוחד על הסיכוי כי אתה לנצל את ההזדמנות לחלוק את השליטה שלך ולהראות להם קצת משהו על העסק.

  1. מארח פגישה

עוד סיבוב על מנת להקל על האירוע הוא נותן מקום לכנס המזוהה עם מה שאתה עושה. אולי אתה חנות ספרים, ויש חבורה מעיינת כי צרכי שטח. אולי זה קרובי משפחה הצטרף התלהבות משותפת קידוד.

פגישות עושות סידור צרורות סביב אינטרסים משותפים כי פשוט יותר פשוט, פשוט להבטיח שיש סוג של התכנסות בין מה שהם עושים לבין מה שאתה עושה. לא משנה אם אתה לא משחק באופן שגרתי ללקוחות, להבין כי משהו בסיסי כמו חדר ישיבות יכול להיות נכס רווחי להציע למישהו. זה גם מאפשר לאנשים להיות יותר היכרות איתך יותר ויותר על ידי ועל ידי לשים את הפנים לשם.

  1. מציעים סדנאות שזוהו עם מיומנות שלך
6a848947 4464 48e1 96e3 ea73a29bd01e 251x300 - אלעזר סלע - כיצד עסק יכול לתרום לקהילה?
אלעזר סלע בשטח

מותנה במה שאתה לשפר את המצב המיזם הפרטי שלך, ייתכן שיהיה כמות עצומה של יכולות אתה יכול להקנות לאנשים אחרים. מציע סדנה היא שיטה מדהימה לממשק למעשה עם הלקוחות שלך תוך הוכחת היכולת שלך בתעשייה.

סדנאות מציעות ערך משמעותי להבדיל בין הקלטות מאלפות אתה עושה כתכונה של הליך פרסום וידאו. באמת, אולי כדי להוכיח את הסטנדרטים בתעשייה מישהו כדי להסיר דלדול שלהם פירושו שאתה מקבל עסקים פחות נורמלי, אבל זה לעלות על זה ביעילות על ידי להרים את ההכרה המותג, מסירות הלקוח, והפניות משמעותי כאשר בעיה גדולה פוגעת.

  1. לעשות עמדה זמנית

הרצאה של אלעזר סלע באוניברסיטת תל אביב על השלטון המקומי

רבים בתי ספר תיכוניים בקרבת מקום ואוניברסיטאות קוראים לחריגות שלהם כדי לקבל עמדות ברמת הכניסה. הצעה אחת היא שיטה מדהימה כדי לכלול את עצמך ברשת השכונה שלך.

לפני שתתחיל מהרהר כולל להבין כמו גישה להוסיף חלק נוסף לקבוצה שלך בלי לשלם אותם, יש לזכור כי ישנם צרכים לגיטימיים מסוימים עבור מה מורכב שילם לעומת עבודה זמנית שלא שולמו. אתה צריך את היכולת להוכיח כי בלעדיות הוא “מקבלת חיוני” של החוויה, לא את העסק שלך. יותר מכך, משלמים את ההשקעה שלך מרחיב מאוד את מאגר הפוטנציאל של המועמדים, ומאפשר לך לגלות מישהו יוצא דופן מאוד.

מה אתה יכול לעשות בזמן הנוכחי

agreement 2548138 640 300x200 - אלעזר סלע - כיצד עסק יכול לתרום לקהילה?
אלעזר סלע עם טיפים לעסקנים

כחברה עצמאית, זה יכול באופן קבוע להרגיש כאילו אתה מנסה להציג את ההגנה על למה הלקוחות צריכים להיות לשים משאבים לתוך השגשוג שלך. אלעזר סלע מסביר כי החזר על ידי כך הם משרתים את רשת השכונה שלך יכול להיות אפקט זה ולעזור לך לצאת:

  1. קח את הגברים והנשים בפתוחים לחסות, אולם יש להגדיר להשקיע אנרגיה למצוא את הנכון.
  2. מארח אירוע סביב הפריט או הניהול שלך כדי לתת ללקוחות את העד ברקע בעסק שלך.
  3. מארח מפגש כדי לקשר אנשים שהושקעו באופן דומה.
  4. סדנאות להציע להתהדר את השליטה שלך לייצר לראווה מילולית אינטנסיבי.
  5. צור מיקום ברמת הכניסה כדי להתארס עם הרשת הסמוכה