אלעזר סלע מסביר איך להיות מנהיג טוב יותר

אלעזר סלע המנהל הכללי של פארק התעשייה באריאל מקבל את מה שמייחד את היוצא מן הכלל הוא יכולתם לתת הכשרה וביקורת ללא הפסקה, המאפשרת לעובד ליצור, לפתח ולהשיג את רמת הביצוע הבאה. זה דורש דיונים פתוחים, הוגנים עם העובד על מה מתפקד בצורה מעוררת הערצה ואיפה יש סיכוי לעשות צעדים. כמנהל, עליך לסמוך על כך שכל נציג הנמצא ביוזמתך מקבל ידע שימושי חדש על עצמו, הופך להיות בקיאים יותר, מגדיל את התחייבויותיו, מתקדם, או משתנה למשרה אחרת שעשויה בסופו של דבר להיות בכושר מעולה אותם.

calendar 2468975 640 300x199 - אלעזר סלע מסביר איך להיות מנהיג טוב יותר
אלעזר סלע – מנהל בשנת 2018

שני המאפיינים הבולטים ביותר שיכולים להיות למפקד:

היכולת לתפוס ולהשתמש בתכונות של עובדים בודדים. מפקחים יוצאי דופן מקבלים באופן אינטואיטיבי את התכונות והחסרונות של הנציגים שלהם ויכולים ליישם את אלה של תכונות טובות בצורה יעילה לארגון. אין שני נציגים הם המקבילה ואנשים יכולים להיות בר קיימא יותר כאשר התכונות שלהם מנוצלים עוד יותר את היתרון שלהם.

היכולת לשנות סגנונות ניהול עבור זהויות שונות. המנהלים הטובים ביותר לא יכולים רק לתפוס כי נציגי מגיבים באופן שונה לסגנונות הממשל, אבל גם יכול לשנות את הסגנון הממשלתי שלהם צריך להיות עם המטרה הסופית כדי להגביר את שביעות רצון סביבת העבודה, ולכן, על פי דבריו של אלעזר סלע הכי חשובה היא יעילות סביבת העבודה. לדוגמה, כמה נציגים דורשים תגובה ברוטלית, גסה, ומנצלים את המשקל המלווה את זה. אחרים סוגרים על כל סוג של משוב אכזרי ומגיבים הרבה יותר טוב לכיוון עדין, מעצים.

הדירקטורים הטובים ביותר הם תורמים יחידים בעלי ביצועים גבוהים, אשר מכירים בחוסר רצון להתקדם לעבודה מינהלית כאשר הם מבינים מה שנותר מעמיתיהם השתוקקות (על פי רוב) הכותרת הניהולית אינה מוכתבת לקראת נהיגה בת קיימא ובניית הקבוצה.

crazy 3126441 640 300x200 - אלעזר סלע מסביר איך להיות מנהיג טוב יותר
אלעזר סלע – ניהול נכון

מנהלים לא ייאמן הם היכולת תופסת וכפילויות היכולת. זה הדבר שמניע את המנהיגים הטובים ביותר – ההוכחה, השיפור וההגדלה של היכולת. הם גם מקבלים הגשמה עצומה מטיפול בבעיות עצומות – סוג של בעיות שיש להבין על ידי המאמצים מתואמת תובנה של קבוצה של אנשים עם ביצועים גבוהים ומסורים.

המנהלים המופלאים מעריכים את עצמם על ידי היותם צנועים. הם משאירים את “הדרך שלי או את הכביש המהיר” חשיבה בכניסה. הם גם להזיז את השרוולים שלהם ולעבוד עם הקבוצה על ידי המשגה ושיתוף תוכניות לעבוד באמצעות נושאים מורכבים. הם מעודדים סביבה שבה היא מספקת, כמו גם מפתה, עבור הקבוצה כדי לבקש מידה ניכרת של בירורים. חלוצים לא ייאמן הם גם הוגן על הדרך כי אין להם מושג מעורפל על כל תשובה, וכי הם יידעו הרבה יותר זמן מהיום ממה שהם עושים היום.

אל תדבר הרבה יותר, אלא תכוונן יותר. אלעזר סלע מציין כי הקשבה אמפתית חיונית להיות חלוץ הגון ומאפשרת אמון בכל ארגון. פעם אחר פעם, מפקדים בוחנים סדר ומכוונים את הדיון עם נציגיהם. בכל מקרה, כחלוץ וכמדריך, זה הכרחי לראות איך הנציגים שלך מרגישים ומה יכול להשפיע על שיטות העבודה שלהם. הבנת החומר שנבדק ומחזיר בחזרה מתמקדת בדיון הוא היסוד בהיותו קהל הגון. קהל גדול של חברים יהיה כנראה חלוצים קיימא מאז שהם לבנות מערכת יחסים המבוססת על אמון והבנה.

לעשות מטרות ברורות. הבולט בין נקודות המבט הקריטי ביותר להיות מנהל הגון הוא לקבוע מטרות מסוימות, לכימות – הם יכולים להיות שיטה קיימא לנהוג בטכניקות ולשפר טפסים עסקיים. כולם יחד כדי שהעובדים שלך יצליחו, הם צריכים להבין מה צפוי מהם, הן לטווח קצר וארוך. כמו כן, יש לאפיין בבירור את מטרות הקבוצה ולהפוך אותן לחשיבותו הכללית של כל עובד. ביצוע הסדרי פעילות והנפקת מועדי פירעון מסוימים הינם בסיסיים גם בנהיגה.