אלעזר סלע מסייע לך לרכוש נדל”ן

רכישת נדל”ן

אלעזר סלע מציין כי רכישת הקרקע היא על החובה הגדולה ביותר בנושא כסף ובחירה תצטרך אי פעם לעשות. אף על פי כן, זהו רגע מכריע וממריץ, כזה שישפיע ככל הנראה על אורח החיים שלך.

עבור חלק, זה יהיה משהו לא נעשה. בחירת הנכס הנכון, באזור הנכון, הסדרת החשבון והסדרת העסקה – זה בהחלט יכול להיות קצת מכריע. עם זאת, זה לא מסובך כפי שאתה יכול לחשוב ויש דרכים רבות מומחה הנדל”ן הלאומי הראשון שלך יכול לעזור.

purchase 3347053 640 300x146 - אלעזר סלע מסייע לך לרכוש נדל"ן
אלעזר סלע – לחיצת יד

איזה סוג של בית היית אומר שאתה מחפש?

השלב הראשוני הוא לבחור איזה סוג של בית יתאים לטעם שלך ואת דרך החיים. הגדרת הצרכים המשפחתיים – יש לזכור לשלב את הילדים בשיח! לחזות שינויים אפשריים באורח החיים: גודל המשפחה, שינויים בעבודה וכן הלאה. שקול תרגילים מחוץ לבית הספר ובית הספר בעת בחירת הבית החדש שלך.

מה תוכל לשאת?

הגדר את הערך להאריך אתה יכול לנהל את העלות של – אפילו לפני שתתחיל לקחת גנדר בבתים, הראשון הלאומי נדל”ן יכול לעזור על ידי עוזר לך להחליט הן הצרכים שלך ואת הערך הפוטנציאלי ללכת.

בגין רודפים אחרי!

הגדר תקופה קצרה למשא ומתן המועדף של אזורים כפריים שמתאימים את דרך החיים שלך, לזכור הסבירות ואת התנאים המוקדמים נוחות. המחקר עוסק באותם אזורים כפריים מועדפים. להעריך כל נכס בפרבר המועדף שלך, כך יש לך אווירה של עלויות. עבור לכל בית פתוח באזור.

24301402 2078544799058385 2180251720066169384 n 300x225 - אלעזר סלע מסייע לך לרכוש נדל"ן
אלעזר סלע בשטח

גילית את זה …

ישנן שתי דרכים שונות של רכישת בית למכירה או עסקה פרטית. הצעות לרכישה עשויות להתבצע בשתי דרכים שונות – ללא הגבלת אחריות (אחריות לרכישת הבית כפי שנרשמה במחיר המוצע) ותלויה (תרכוש אם יתקיימו תנאים מסוימים, למשל: ניסוי עפר של הנכס). בשעה למכור את, ודא שאתה זוכר את נקודת התקציב של כליאה. זכור, ברגע שיש לך הציע, זה לא יכול להיות משוך לאחור.

מה קורה ביום ההתיישבות?

באופן קבוע:

  • המלווה מוותר על תשלום האשראי, והתשלום מתבצע לסוחר;
  • אתה (או המומחה שלך) מאשר את הסוחר לאסוף את כספי החנות שהוחזקו על ידי מפעיל הקרקע, בנאמנות;
  • אתה מקבל חילופי מסומן של שטר קנין ואת המומחה שלך או הבנק יהיה אחראי על הרישום
  • כללי כדי לרשום את חילופי מראש;
  • אתה משלם את החותמת על האשראי הביתה;
  • אתה מקבל את המפתחות ואת הבית שלך!
  • הביקוש לשכפל של הבית שלנו חינם קונים מדריך
  • עבור נתונים על זיכויים הביתה, מה שאתה צריך לעשות ב למכור, אג ‘נדות בסיסיות וגליונות עבודה ולהבין מונחים מיוחדים ולגיטימיים.