אלעזר סלע: מפת הדרכים להצלחה שלך כיזם

יזמים צעירים? מחפשים את מפת הדרכים להצלחה בתעשייה הישראלית או העולמית עם הסטארטאפ שלכם? אלעזר סלע עם 11 טיפים שיעשו לכם סדר בראש סדר העדיפויות!

לכל בעל חזון עסקי יש הסדר משלו של מחשבות, מתודולוגיות והמכשולים שהוא מחפש להקים את העסק. אז אנחנו לא יכולים לסכם את הדברים הספציפיים אשר באופן מהימן להבטיח את ההישג העסקי. עם זאת, על סיכוי כבוי כי אתה לוקח אחרי הטיפים המפורטים להלן ואת המאמץ כדי לממש את פעילות העבודה שלך, תוכל להשיג את התוצאה עבור העבודה שלך שקדן. הנה טיפים –

 1. 6a848947 4464 48e1 96e3 ea73a29bd01e 251x300 - אלעזר סלע: מפת הדרכים להצלחה שלך כיזם
  אלעזר סלע בשטח

  בדוק את עצמך ללא הרף – אחד מאנשי העסקים הבולטים, ריצ’רד ברנסון עצמו אומר שההשראה הגדולה ביותר שלו היא להמשיך לבחון את עצמו. אז לראות את היכולת העסקית העסקית שלך כמו הוראה בקולג ‘, שבו אתה שומר על הסתגלות יותר באופן עקבי.

 2. האם לעבוד לך אכפת – הפעלת ולהגדיר עסק לוקח הרבה זמן ומאמץ עקבי. לפי אלעזר סלע כך או כך, כדי להשיג הגשמה בעבודה שלך והחיים לעשות את מה שאתה באמת מקבל בו שבו אתה יכול להיכנע מאות אחוזים של היכולת שלך ואת היכולת.
 3. לכו על שבר, עם זאת, אף אחד לא יודע את התוצאה החוזרת של המאמץ של אחד, אבל אתה צריך לצאת על איבר כדי להכיר אותם. בכל מקרה, זה חכם יותר לקבל הפציצו בניגוד לא מנסה. החזון העסקי הפופולרי ג’ף בוזוס, יו”ר אמזון, תומך גם בהשערה זו, על האופן שבו הוא ניסה את ידיו במגזרים שונים והשיג הישג בחלק ניכר מהם.
 4. יש אמון בעצמך – כמו הנרי פורד הצהיר רחבה, “לא משנה אם אתה רוצה, או שאתה חושב שאתה לא יכול, אתה צודק.” תאמינו שאתם יכולים להצליח, ותגלו קורסים דרך מכשולים שונים. אם אתה לא, אתה פשוט לגלות חנינה.
 5. להבין את התעשייה שלך, אל תהנה בילויים אתה לא מבין, למרות הבחירה יכול להרוויח בשבילך, כמו חלופה דומה לא יכול לעבוד בשבילך ולא סביר עבור טווח היכולות שלך. אז לעשות הבנה עמוקה בתעשייה שלך הוא קריטי כדי להתקדם. אפשר לצייר מוטיבציה מן ההישגים העיקריים של גופטה כי איך ניסה בתחילה את ידיו בעסקי הייטק מאז הוא על ידי ועל ידי היה תככים ותובנה על זה.
 6. על פי דבריו של אלעזר סלע אם יש לך חלום, שמור את החזון שלך ברור ומרוכז כל הזמן כמו כל יוזם עסקי יזום של סטארט-אפ, שיש לו חזון מסוים ואת השתוקקות לעשות משהו מתוך זה. עם זאת, לא משפיעים על החזון שלך על פנטזיה של מישהו, כפי שהם יש חזון משלהם על פי היכולת שלהם ואת הניסיון שלהם.

  14344868 1786114088301459 9147729504847100937 n 300x225 - אלעזר סלע: מפת הדרכים להצלחה שלך כיזם
  אלעזר סלע מקבל תעודה

 7. גלה אנשים גדולים, אם זה לא יותר מדי טרחה לרשום כי השיטה המהירה ביותר לשנות היא להיות עם האוכלוסייה הכללית אשר דומים לך עכשיו יש רק התברר להיות פורה על ידי לקיחת דרך דומה אתה עוקב . אז לבחור את הארגון שלך במדויק ובדייקנות.
 8. הפנים את הרגשות של אימה, ובכן, קשה להתגבר על הפחד, כמו גם בסופו של דבר אדם עסקי יעיל מדי, אז זה צריך להסתיים. הוא דומה לשריר, ככל שאתה מרחיב אותו ומפעיל אותו, כך הוא מתקדם יותר ויותר.
 9. לעשות מהלך- היסטורי זה אומר כי אנשים רבים יש מחשבות, אבל זה כבר רק את הפעילות אשר מבטיחה חזון עסקי הישגים. כאשר, וולט דיסני אמר כי השיטה הפשוטה ביותר לרדת מן הקרקע היא להפסיק לעשות ולקרוא להזיז. כמו כן, הוא הדין גם להתקדם מדי.
 10. קח כמה זמן לפי הצורך יש התמדה – עם זאת, שום דבר לא בטוח בעסקים, אבל אף אחד לא מצליח מיד, ופעם, כולם היו חובבים. אלעזר סלע ממשיך ומסביר כי אז לא כדאי להמשיך לרוץ על הישג לטווח בינוני, להמשיך לרוץ על גדולתו, ההישג יגיע כתוצאה מכך, אבל יש סובלנות בהשהיה הזאת.
 11. לבלות בחריצות- כלכלה היא חתיכת הכרחי ביותר של כל עסק, ולכן כאשר אתה בוער באמצעות מזומנים על העסק שלך, להיות זהיר כדי לבזבז אותו בזהירות. כל הדברים בחשבון, יש לך חבילה לעזאזל של מזומנים, אולם אם הבחירה שלך לא מתאים בהוצאות, בשלב זה אתה אף אחד לא יכול לחסוך בסופו של דבר את הרגל.

6aa3d894 8497 404b 84ae db0f6a608a4c 300x288 - אלעזר סלע: מפת הדרכים להצלחה שלך כיזם
אלעזר סלע

ביסודו של דבר, הארגון העסקי הוא על מנטליות ואיך מספיק אתה לוקח כל מוזר כמו למידה. טיפים אלה יכולים ללא ספק לעזור, אך אינם מקבלים אותם כמו הבטחה של הישג.