אלעזר סלע : 12 סיבות להצלחה בנדלן

אלעזר סלע מציג בפוסט הנ”ל 12 סיבות שבגללן יש לכם יכולות להצליח בנדל”ן. ותאמינו לאלעזר סלע, זה בכלל לא מה שחשבתם! זה הזמן שלכם להצליח עם אלעזר סלע בנדלן!

1. קביעת פגם

אם אני מבקש אחד מחברייך לתת לי שלוש מילים לתאר אותך, האם אחת המילים האלה להיות “נפתרה”?

בתור מומחה קרקע, אלעזר סלע מציין כי אתה צריך להיות נחוש כדי להצליח. החבטות לעולם אינן יכולות להיות חלופה. כל הסדר הוא קריטי. כל לקוח חייב לקבל את מה שהם צריכים. בכל מקרה, זה לא קורה במקרה. בתור נציג של הלקוח, אתה חייב לקבל רדוף, קבוע, עקשן לעשות תוכניות להבטיח כי הלקוח מנצח.

lost places 1820986 1280 300x196 - אלעזר סלע : 12 סיבות להצלחה בנדלן
סלע אלעזר

על סיכוי כבוי כי זה לא במזג שלך, ייעוד יעיל בארץ לא יכול להיות בעתיד שלך. עם זאת, במקרה אתה הולך כדי לנצח, לא משנה מה מספר ההרתעות מושלכים לכיוון שלך (וגם חלק של חסימות אלה יהיה מקורם הלקוחות שלך), תוכל לעשות גם בארץ.

2. היכולת לשאת ולתת

היבט מרכזי של האחריות שלך ידרוש יכולות ההסדר. לאחר כמה שנים בארץ,

אתה כנראה יש את היכולת להציג בכיתה על כישורים העסקה במכללה ג ‘וניור הסמוך. זה האמצעי שבו נהדר אתה צריך להיות.

העסקה היא חובה בארץ מאז תצטרך להתמודד על לא פחות משלושה דברים:

הנציבות שלך

כאשר אתה הופך מפעיל הקרקע, להראות את עצמך המומחיות של העסקה. להתחיל עם הגדרת הבונוס שלך, כי זה אחד הכי קשה. אם אתה יכול לעגן עמלה הגון על עצמך, יש לך את היכולת הטבעית להתייעץ על כל ענייני הקרקע אחרים.

3. חינוך טכני

זה משהו חדש יחסית עבור הקרקע: אתה צריך להרגיש בנוח סביב המחשב והאינטרנט. לאחר היכולת לבחון אתרים היא לא רק הגון לדעת – זה הכרח מוחלט. לא משנה אם אתה לא יודע הרבה על האינטרנט או איך לנצל את המחשב, אתה צריך ללמוד. מלבד זאת, אתה תהיה מוסתר על ידי יריבות הודיע.

4. אישיות מנצחת

ארץ היא מקצוע של אנשים. אתה צריך זהות שיכולה לקסום לקוחות עתידיים ולקבל את הוודאות שלהם. בעוד שזה ידרוש השקעה בסופו של דבר מפעיל קרקעות מוגמר, זהות להיפטר היטב יכול להבקיע טון של מתמקדת באופן מיידי. אנשים יצטרכו לעבוד איתך רק בטענה שיש לך בצורה ידידותית. מעטים מתוך כל מפעיל מוזר הוא נפלא להיות קרוב – זה יכול להיות המעצמה שלך.

5. מכובדות

כדי לשמור על אמון עם הלקוחות שלך ואת הציון הפניה קריטי מאוד, תצטרך להחזיק את עצמך ברמה מוסרית גבוהה. אתה יכול לעבוד עם מישהו בחיים של קרנות ההשקעה. לכן לבד, זה חיוני כי אתה עקרוני וממוקדת קבלת ההחלטה הנכונה.

מה עוד, על הסיכוי כי אתה מקבל בעיטה מתוך סיכוי בסופו של דבר המתווך, אתה תהיה מוחזקת על מוסר מוסרי גבוה יותר.

artificial intelligence 2167835 640 300x201 - אלעזר סלע : 12 סיבות להצלחה בנדלן
יזמות / אלעזר סלע

(לא בטוח על הסיכוי כי אתה צריך בסופו של דבר נדלן טוב או לא? תסתכל על הפוסט הזה.)

6. היכולת לרשת

ארץ היא על מי שאתה מכיר ומי מכיר אותך. ללא עמותות, אתה לעולם לא תהיה ארץ יעילה בקיאים.

היכולת לארגן אינה שיקול דעת – זוהי יכולת נדרשת. כך או כך, אתה לא צריך להיות פרפר חברתי עם המטרה סוף לנצח על מערכות ניהול. במקרים מסוימים משקיפים עצמאיים הופכים את המארגנים הטובים ביותר, שכן הם נמצאים לעתים קרובות יותר בקהל, והם מרוכזים סביב דיונים איכותיים.

על סיכוי כבוי כי אתה צריך לבדוק את כישורי ניהול מערכות שלך, הנה כמה רמזים לזכור:

להגיע מוקדם יותר נדרש למערכות ניהול מערכות. להיות מאוחר באלגנטיות עשוי לאפשר לך קצת שיקול דעת, אבל האסוציאציות האפשריות ביותר מיוצרים על ידי עבודה נמרצת.

תהיה מקסים. אנשים מקבלים בעיטה מתוך הזדמנות לקשר עם אנשים אחרים הם מחייך לבבי.

להיות נלהב. תן את האנרגיה שלך לארץ הזדמנות להופיע בצד השני.

התפתחות. בעקבות השפעה על העמותה, כדי למהר כדי להדביק את העמותה. בתוך כמה ימים הבאים, לחזור אליהם ולבקש מהם את ארוחת הצהריים או להציע לפגוש אותם במשרד שלהם.

תוכלו לחיות מדהים היכולת שלך לארגן ולשמור על קשר עם לקוחות קודמים שלך מומחים הקרקע הפרט.

7. שיקול דעת לגבי פרטים

בעוד הלב החם יסייע לך עם ניהול מערכות, אתה גם דורשים עין חדה. בתור מומחה קרקע, תוכל להשקיע מידה אדירה של אנרגיה בנקודות עניין. לא משנה אם אתה בניגוד עלויות לינה, לבדוק את האותיות הקטנות בחוזים, או שוקל רשימת הלקוחות של הדברים שלך כדי לקבל, אתה חייב להיות בסדר עם “הדברים הקטנים”. החומר הקטן הוא הדבר שהופך את ההשקפה המקיפה שאפשר להעלות על הדעת.

8. היכולת לפתור בעיות

כל לקוח מגיע אליך עם בעיה: הם דורשים עזרה ברכישת בית, או להציע בית. הפעילות שלך היא לטפל בבעיה זו.

אמנם הנושא עשוי להיות שווה ערך, ישנם סוגים ייחודיים כי תצטרך להתמודד, למשל, התוכנית הפיננסית של הלקוח או שלהם “חייב להציע על ידי” כמובן של אירועים. אתה צריך להרגיש טוב עם תמיד לטפל בנושאים – מדי פעם נימוסים שאינם המובהקים ביותר או מקובל.

9. מוטיבציה עצמית

בתור מומחה קרקע, אתה הממונה שלך. לא משנה אם אתה עובד תחת סוכן, אתה לא ממש נציג – אתה כנראה הולך להיות ישות עצמאית. זה באופן בסיסי מרמז לך לעבוד המיזם הפרטי שלך. לכן, אתה צריך לפעול באופן טבעי השראה: אף אחד לא הולך לנשום את הצוואר שלך לגרום לך לעבוד. זה לגמרי תלוי בך.

16805557015af67f16efb398.63843912 shutterstock 794478724 300x201 - אלעזר סלע : 12 סיבות להצלחה בנדלן
אלעזר סלע – איך להקים פס ייצור

10. מחויבות לטיפוח אישי

אלעזר סלע מסביר כי מעצב מוכר אמר פעם, “שמלה עלוב, הם רואים את השמלה, להתלבש ללא תקלות, הם רואים את הפרט.” בתור מומחה קרקע, לא רק אתה מציע אדמה, אבל מצד שני אתה מציע את עצמך – ואני מרמז כי בצורה המענג ביותר שיכול להיות זמין. אתה צריך לחשוב על איך אתה נראה כמו אחרים. הם ירכשו את התמונה שלך לפני שהם לרכוש את המגרש שלך, אז השמלה צריכה להיות.

11. מיומנויות תקשורת מוצקות

באופן אידיאלי, אתה אוהב את הצליל של הקול שלך מאז תשמע אותו טון.

כמפעיל קרקע, תוכל להשקיע טון של האנרגיה שלך מדבר עם אנשים. לא משנה אם אתה מטפל פניות מלקוחות, ציור עם מפעילים בודדים, או בניית מערכת עם מומחים שונים, תוכל להשלים מידה ניכרת של דיבור. זה חדשות מרוממות עבור אלה מאיתנו אשר מקבלים בעיטה מתוך הזדמנות לדבר, אבל לא משנה אם אתה לא מדבר באופן טבעי, זה לא אומר שאתה לא יכול לחדד את יכולות הקשר שלך.

מאז יכולות אלה יכולים להיות הורה, הנה כמה טיפים להרכיב או לשפר את התכתובת שלך:

להיות קהל הגון חצי התכתבות הוא באמת כוונון אל האדם הבא. אפשר לאדם האחר לדבר ולקחת את ההנחיות שלך מהם.

ערכו בירורים אתם בדיון, לא במונולוג. גישה לשאלות בודדות אחרות על צלילות וכגישה לעורר אותם החוצה כדי לפתוח.

תראי אם אתה מעדיף לא לשמור על עין פקוחה בזמן שאתה פונה אל מישהו (זה קצת איום!), אתה רוצה לקחת ציוץ על הפרט הזה פעם אחת בזמן שאתה פונה אליהם. חוץ מזה, זה מרגיש כאילו אתה מנסה להסתיר משהו מהם. כמו כן, לשמור על קשר עין בעין כאשר האדם השני הוא פונה אליך, או שזה ייתן את הרעיון כי אתה משוחדת.

12. אנתוסיאסם אינסופי

עבודה קרקעית לעתים קרובות דורש להאריך תקופות זמן – מוקדם בבוקר, מאוחר לסיוט, ו בלאגן לחלוטין דרך. כמפעיל קרקע, תוכל לצייר הרבה חיוניות שלך מקפאין נוזלי. בכל מקרה, תאמין לי, לא יהיה שם קפאין נגמר ואתה ידרוש דבר נוסף כדי לעזור לך ככל שהתקדם היום. זה משהו ייחודי מסווג “אנרגיה טהור.”

עם המטרה סוף להיות פורה בארץ, אתה חייב להיות להוט על זה. אנרגיה זו תאפשר לכם לעבוד שעות ארוכות יותר ולנהל זהויות מטרידות.

שקול את האפשרות כי אתה חסר כמה תכונות אלה.

והכי חשוב, לא להקפיא. אמנם כל אחד 12 עשוי להיות מושלם, זה לא יכול להיות סביר, במיוחד במקרה שאתה חדש לעסק.

למרות העובדה שזה עשוי להיראות כאילו יש לך גם את המאפיינים האלה או שאתה לא, רוב ניתן ליצור או למד. הניחו בצד את ההזדמנות לבדוק בעצמכם: אילו מאפיינים הם התכונות שלכם? עם מי יש לך עסק? בשלב זה, לגלות גישות לבנות את הכישורים שלך באזורים אלה, שכן הם חיוניים ההישג המקצוע במקצוע שלך.