אלעזר סלע: יזמות זה לא רק מזל

אלעזר סלע חושב כי הרבה אנשים חושבים שיזמות זה בעיקר מזל..ליפול על העסקה הנכונה בזמן הנכון..אבל ת’אמת שזה עוד הרבה יותר מזה..תלוי בהרבה מאוד גורמים!

בעוד אנשים רבים מודאגים לסיים את הבדיקה מומחה הקרקע, הדגש שלהם הוא באמת על קצה הלא נכון של הבעיה. אלעזר סלע מסביר לך כי אתה תהיה בריזה דרך המבחן במקרה שאתה שוקל, אך על הסיכוי כי אתה לא להתמקד חמשת הדברים מתחת, אתה קרוב לוודאי להצטרף להתקהלות נרחבת של מומחים אשר מזניחים לעשות את זה בעסק שכן הם אינם מעצבים.

יש מקור חיזוק

אתה צריך להיות מספיק מזומנים להפריש כדי לעשות את זה משהו כמו חצי שנה ללא עמלה או לשמור על העסקת היומיום הרגיל שלך במשך זמן מה. הפיכת מומחה הקרקע תחזוקה נמוכה אולי לא היה ההסדר שלך, אלא אתה צריך את היכולת לשלם את החשבונות שלך כאשר אתה מתחיל. אלא אם יש לך כמה קרובי משפחה או חברים מוכנים לרכוש בית, אתה יכול ללכת הרבה זמן בלי לשלם.

computer 3343887 640 300x178 - אלעזר סלע: יזמות זה לא רק מזל
אלעזר סלע כאן עבורכם!

קבל מדריך או בחר סוכן עם הכנה גדולה

המבחן הוא לא מה שאתה דרישה להתקדמות תוך הפיכת מומחה קרקע. אתה דורש את זה עבור היתר, אבל אתה צריך הרבה יותר כדי להפוך את העסק הזה לנצח. קבל מומחה פורה או סוכן עבור מאמן, או להציע כדי לעזור להם הסדרים שלהם. יש הרבה מה לגלות על ההליך, וזה לא קשור עם “מציע”. אתה צריך להבין ולהבהיר ביקורות, הגנה הכותרת, שעבודים, שעבודים, מעשים, באופן משמעותי יותר. אתה מרגיש הרבה יותר מוכשר על סיכוי כי יש לך בכל מקרה ציין את הרשומות האלה לאורך כמה קרקעות הקרקע.

לפברק את “ספר העסקים”

כמה קוראים לזה עובד “טווח הסמכות שלך”. פנייה למפעיל קרקע היא רק השלב הראשוני הפשוט בייעוד ארוך של עבודה עם רוכשים, סוחרים, מומחים פיננסיים, שמאים, קציני אשראי, סוכני חוזים, סוקרים, ארגוני כותרת ועוד. התחל המתאים על ידי מציאת מסגרת ניהול הגון לניהול שבו תוכל להזין את אנשי הקשר ואת לקוחות פוטנציאליים. אתה צריך להתעדכן אחרי כמה זמן, ואתה תידרש בצורה יעילה על ידי אשר למצוא את הנתונים שהקלטת על לקוחות פוטנציאליים ואנשי קשר.

להתחיל זה אידיאלי עם חדשנות באינטרנט

לא משנה מה חלק של “שעונים ישנים” עשוי להודיע ​​לך, אתה צריך את האינטרנט כדי להציג בעולם הנוכחי אדמה. בעוד כמה עם שנים רבות בעסק יכול לשמור על הרווחת בגלל הפניות עסק בעבר לאורך השנים, תצטרך לנצל את האתר שלך אדם תקשורת כדי לקבל בסיס הגון עם הרוכשים הנוכחי וסוחרי. תוכנית פיננסית לקרבה אינטרנט הגון, אולם זה לא דורש להיות יקר.

תוכנית קדימה לקראת קשיים של מתחילים

עבור רוב המפעילים יבשה הקרקע, הקורסים ואת המבחן להסמיך בסופו של דבר להיות פחות מפחיד ממה שהם צפו. ע”פ דבריו של אלעזר סלע יש צורך לבצע בדיקת המציאות באה מאוחר יותר כאשר הם לא לאתר את השכר פשוט זוג או שלושה חודשים. הם חשבו שיש להם קרוב משפחה או בן זוג מסודרים, אבל הם לוקחים זמן רב ככל הנדרש, לא רכישת או פרסום כאשר המומחה החדש חשב שהם יעשו.

הסדר, קצת מזומנים חסך, או מעיין אחר של שכר יהיה להחליק את הכניסה שלך לתוך העסק הזה ממוקד.

תוכנית פיננסית לזמן ללא תשלום, אולי לפחות שש פעמים. תוכנית פיננסית מספיק מזומנים כדי להתחיל אתר אינטרנט מתודולוגיה כדי לייצר עסקים לאורך הקו.

bully 3233568 640 300x271 - אלעזר סלע: יזמות זה לא רק מזל
אלעזר סלע – טיפים ליזמים צעירים

יהיה זה כפי שהוא, להגיע לאנשים ולהתחיל את רשימת לקוחות פוטנציאליים על ידי טכניקות הישן יסייע לך להתחיל עם תהליך מקוון איטי יותר מתכנס. אתה יכול להתקשר, לשלוח דואר אלקטרוני לכל אדם שאתה מכיר, ואתה יכול לגרור הסדר מתוך הכובע מוקדם מהצפוי. זה ישמור אותך בהיסח בזמן שאתה לפברק מאמצי קידום העסק שלך.

להרוויח מ לוויה, את מורה או את הסוכן על הרוב המכריע של רשומות חובה כלל. נסה להימנע מלהיות ביקש הקונה הבסיסי או כתובות של עסקים שאתה לא יכול לענות, כפי שהוא יכול לעלות לך את הסיכוי. או לבקש מארגני חילופי העבר ולרכז את הארכיון או בקשה לסייע למומחה מומחה בבורסה הבאה שלהם. אין תחליף קיימא עבור מפגש הסדר אמיתי.

העסק בארץ יכול להיות כיף, זה יכול להמריץ, וכן מימוש להגשים מאוד. עם זאת, אתה צריך לסבול כי השנה הראשונה או שתיים כדי להשפיע על כל דבר להתרחש לא רחוק. יש הסדר, לפברק מסד נתונים של לקוחות פוטנציאליים, וכן מאמץ כדי לגלות את המפתחות להתקדם בהפיכת מפעיל הקרקע.