אלעזר סלע – הקמת עסק מההתחלה

אולי שמעתם את זה שוב ושוב כי הארגון העסקי הוא לא מנה שכולם יכולים להעריך. אלעזר סלע מעביר את הטעם שלו שהוא תערובת של טעמים מתוקים וחדים. תערובת של שני טעמים מאוזנת היא הדרך בסופו של דבר חזון עסקי פורה. ישנם שלבים שונים כי ההרפתקה של הפיכתו של איש עסקים יציין לך. אם כי בעקבות פירוק עצמך, את הנקודות ואת מה שאתה צריך בדיוק לעשות בחיים שלך גורם לך להרגיש מוכן לקראת ההתקדמות העצומה הבאה בעסק אז זה נבון בשבילך לקחת כמה דברים לפני שאתה להיכנס בתחום של הארגון.

1. להיות סבירים על המזומנים שלך

הדבר הראשון והחשוב ביותר שכל הפרטים ועלי העסקים הקרובים צריכים לזכור מזוהה עם הסבירות לגבי מזומנים. זוהי תערובת בסיסית כי רוב חזון עסקי לעשות לגבי יצירת רזרבות ופיקוח על הטבות. במקום לשמור על תשומת הלב על המצב הנוכחי ועל הצרכים התקציביים כי באמת לעזור בבניית הארגון, טירונים סביר להתעסק לחשוב על העתיד כמו באיזה אופן הם מרוויחים בעתיד וזה לגמרי לא הגיוני. הסידור הוא נהדר עדיין המרכז הוא חיוני ואתה צריך בתחילה לבנות את ההווה שלך לעומת העתיד מהרהר.

קבל כסף כמו חמצן, מה כמות הכסף שאתה צריך כדי לשמור על העסק שלך דינמי ועד כמה תוכל לנצל את המקבילה? האם יש לך את זה הרבה לאחסן את הרשומה שבאמצעותה אתה יכול להעביר את העלויות המהותיות הקשורות עם העסק שלך, למשל, חכירה תקורה? זה העניין הגדול ביותר של דאגה לכל אנשי עסקים בפעם הראשונה. הם צריכים לוודא כי הפעילות שלהם צריכה להגיב על מחלחלות של נכסים המתרחשים לפני שהם מתחילים לקבל הטבות.

בדרך כלל אנשי העסקים הגוברת להשלים שני להחליק קופצים לקראת תחילת:

16422462 1251219791624615 7940955820191649714 o 1024x576 - אלעזר סלע - הקמת עסק מההתחלה
אלעזר סלע בסיור

(א) רוב חזון בעלי הזיכיונות העסקיים אין להם עסק ממומן וכן לא גייסו השקעה. ככל הכסף יש להם רק חצי שנה ובין זה, הם צריכים להשיג את המטרה שלהם. בעוד הם כמיהה לכל זווית שאפשר להעלות על הדעת אשר יכול לעזור להם כדי להשיג את המטרה. עד מהרה את ההכרה מכה אותם והם באים קצר על כסף.

(ב) חוץ מזה, ישנם סוגים נדירים של אנשים נתמכים מאוד והם לא מנסים את המאמצים החשובים כדי לייצר את ההכנסה. הם רגילים כל כך למחשבות כי לאבד סכום עצום בקצב לצרוך הוא לגמרי בסדר שכן יש להם ארגון נתמך. אנשים כאלה מתרכזים יותר בהגדלת הסיבוב הבא שלהם במקום ליצור את העסק היצרני.

ע”פ אלעזר סלע לא משנה מה הוא המצב, מתחיל עם הסדר אחר לגמרי מחייב ספקולציה כספית מיידית ולא רק את ההזדמנות שלך, ערוצי מזומנים. חיוני להבין כי אתה צריך להיות מוצק מוצק כל כך הרבה כדי לשלם עבור צרכים כמו חכירה, אספקה, ומלאי (וזה אינו כולל את העלויות שלך). מצב לא נורמלי של השכל הישר הוא חיוני להישג.

2. להבין כי בניית עסק היא אחריות זמן קולוסאלי

הדבר העיקרי התבגרות אדם צריך לזכור כי על ידי פתיחת העסק שלך מאוד, אתה מאפשר לעצמך לשים את המספר הגדול ביותר של מאמצים כפי שאתה יכול לפברק את העסק שלך. זה אומר שאתה לא צריך לבזבז את ההזדמנות שלך ואת המאמצים בכל תנועה שגויה ולשים את כל המצאה וחידוש כדי לפברק את התמונה שלך עוד יותר. זה לא יאפשר לך לצפות בסיבוב של תפקידים של הסמכות, לא מאוחר בלילה הצדדים, לא תופס הרבה עם חברים לתרגילים. אתה צריך להיות בקוד אדום קיומו שבו הכל עובד סביב הפיתוח של העסק שלך. זה גדול להחסיר ללא ספק אבל אתה צריך להבין את הרמה המזוהה עם האחריות שלך.

כדי להשיג את המטרה שלך, אתה צריך לעשות אחריות פסיכולוגית כי יהיה נתון לחלוטין לעסק שלך. האמת היא אמר, אתה צריך לבקש את עצמך כמה ענק מעסק אתה רוצה להיות. ככל שהעסק גדול יותר, כך יהיו לך יותר שנים כדי לעקוב אחר השנה הראשונה.

3. החזק את עצמך על הטענה שלך

מצטיין בין המלצות אחרות, כי אתה יכול אי פעם לקבל את כל ההליך של בניית עסק מזוהה עם האג”ח מילה. עם זאת, זה מרמז כי אם אתה עושה כל מסירות בשלב זה ללא קשר למה שקורה אתה צריך להעביר את המקבילה בזמן. בחירות גרועות מזוהה עם העסק יכול לשים את הסטטוס שלך כאיש עסקים בסכנה.

ההתחייבות שלך נלקחה כאיגרת חוב.

לוקחים על רקע היסטורי של חברות חדשות, בדרך כלל ברור כי רוב הארגונים יהיה כשלון בתוך השנה וחצי הראשונים. ההסבר של אלעזר סלע למקביל הוא כי אנשים לא יודעים שזה כל כך קשה בסופו של דבר חזון עסקי יעיל.

אף אחד לא יכול להבטיח כי העסק שלך ינבטו, אולם עם התבוננות אלה, המסע שלך בסופו של דבר לקראת ההישג.