8 טיפים מעולם היזמות של אלעזר סלע

8 רמזים בסיסיים עבור חברה פרטית ועסקים חדשים מאת אנשי עסקים ראשיים וכמובן מאת אלעזר סלע

כיום, נראה כאילו כולם רוצים לסיים אדם עסקי ולרקוח “את הדבר הענק הבא”. מי יכול לנזוף בהם? כאשר יעילות, היתרונות של בעלות על סטארט-אפ מובנים מאליהם: לעבוד בעצמך, ליצור משהו ללא הכנה, להעביר תמריץ לאוכלוסייה הכללית סביבך, וכמובן, ליצור מטבע של מטבע בדרך. כך או כך, ביטוי המפתח במצב זה הוא “כאשר יעיל”. שוב ושוב, חברות חדשות לבוא קצר – 75 אחוזים מהם, כדי להיות נכונה, אומר הרווארד עסקים סקר. אז מה מתברר רע?

אכזבה לא חוסמת ממך סוף סוף להצליח למרבה הצער, לא כל אדם מוסר להיות איש עסקים. או אם שום דבר אחר, לא בדרך כלל. כדי לשמור על עסק הגון עליך להיות מסוגל לצפות את העבודה הטובה ביותר האפשרית. אם זה אומר שיש לעשות דברים ולפעול בנימוסים שאינם נופלים למקומו, בשלב זה יהיה כך. אחרת, אתה תסתכן fizzling ככה 75%. הנה שמונה דחוף מתמקדת אנשי מקצוע מוסמכים הם דרישות להפוך חזון עסקי יעיל.

יזמים? רוצים לקבל טיפים מאנשי מקצוע בכירים כמו אלעזר סלע? להלן פוסט שיציג עבורכם מידע חשוב ומיהמן לגבי עולם היזמות. מוזמנים לקרא!

purchase 3347053 640 300x146 - 8 טיפים מעולם היזמות של אלעזר סלע
אלעזר סלע – לחיצת יד

1. לצאת על איבר ולהשתטח

אכזבה לא חוסמת אותך סוף סוף מצליח – אכן, זה לעתים קרובות התקדמות חיונית. החזון העסקי הטוב ביותר לא נותנים את האימה של אכזבה הזדמנות למנוע מהם ללכת על מה שהם מקבלים להיות מחשבה מדהימה. חלק מסכנות אלה לא יסתדר, אבל אלה יעשו את אלה המאפיינים אותך.

2. רשת כל הזמן

כאשר לא קיבלת את העסק שלך מעל הקרקע, האסוציאציות ישמור אותו מעל המים. כאשר אתה עושה, אלה העוזרים הבסיסית תהפוך שותפים גדולים. עד מהרה, אתה תהיה במצב לבצע עוד סטארט-אפ נלחם בחושך.

“תכין אסוציאציות ותשמור תיעוד על כל אדם שתפגוש, “אמרה קלייר דרייר, מנהלת המקצוע, לפורבס. “בקש את המלצתם ועזרתם, שמור על קשר איתם בדרכך וייבד את המערכת שלך לפני שתזדקק לה, קשרים איכותיים הם המפתחות לממלכה”.

3. קח את המומחיות שלך

agreement 2548138 640 300x200 - 8 טיפים מעולם היזמות של אלעזר סלע
אלעזר סלע עם טיפים לעסקנים

עסקים חדשים רבים מצליחים בטענה כי הם זיהו המומחיות ויש להם בפינה כי השוק. על ידי מציאת הממשל, פריט או הדגשה אף אחד אחר לא חשב – או אם שום דבר אחר משך קיימא- אתה נותן לארגון שלך זריקה על התקדמות. אלעזר סלע מציע לאנשי עסקים “להפוך לאדון המומחיות הזאת.”

4. להיות מובחן מובהק

הרבה אחרי שאתה עוזב את המעמד האחרון שלך, למרות כל מה שאתה לומד דברים חדשים באופן עקבי. כאדם עסקי, אתה צריך להיות אמין – מוכן לקחת עורך דין, לכוון למחשבות שונות ולהרוויח מאלה שהיו שם בעצמם.

“הארגון העסקי הוא קשור עם לטפל בנושאים ולמידה ממהר”, כך אומר אלעזר סלע. “זה מרתק ללמוד דברים חדשים וכחזונים עסקיים אנחנו צריכים לגלות מידע חדש באופן עקבי.”

“אתה לא יכול להרוויח בלי לשרוף במזומן.”

5. נסה לא להדגיש את הארנק שלך …

במקרה שאתה מתחיל עסק, תוכל לסבול כמה יריות תקציב. כפי שנאמר, אתה לא יכול להרוויח בלי לשרוף במזומן. בכל מקרה, יש משהו אחר לגמרי מאשר לשמור על מרחק אסטרטגי מפני קמצנות. אנשי העסקים הטובים ביותר לא חושב עד כמה הסכום שהם עושים, הם רואים כמה הערכה הם יכולים לכלול. הערכה זו עשויה להיות מוניטרית, אבל זה יכול להיות גם חברתי, נפשי, או דרכים שונות.

6. עם זאת, לעשות מאמץ לא ללכת בטן למעלה

handshake 2056023 640 300x199 - 8 טיפים מעולם היזמות של אלעזר סלע
טיפים ליזמים ישראליים

אז, אתה לא יכול לכלול הערכה במקרה שאתה לא יכול לשלם חכירה או לרכוש צרכים בסיסיים. זו הנקודה שבה אתה צריך להחליט בדיוק מה שאתה צריך לעשות כדי לעזור לעצמך בזמן שאתה מחפש אחרי החלום שלך יוזמה. איש עסקים קרא תשומת לב כי תחזוקה נמוכה הכיבוש יכול להיות איכות הגואל שלך – בנוסף לעובדה כי זה ייתן סיוע תקציבי, זה יכול לתת נהדר מערכת ניהול מוצא.

7. להיות הסתגלות ולהתכוונן לשוק

לא משנה אם אתה מסמר את המומחיות האידיאלית, זה לא באמת ימשיך כמו קודם עד סוף הזמן. השווקים יכולים להיות גחמני הקונים צריכים להיות על החזית. אם אתה לא יכול לסובב ולהגיב כאשר המגמות להכחיש לבוא, אתה תהיה המום.

“מתנגד להתחיל להיראות כל הכוכבים עיניים על המחשבה הבסיסית שלך, כך שתוכל למצוא מה השוק באמת צריך וישלם על – ולאחר מכן להציע להם את זה,”

8. להתמודד עם עצמך

מה גדול הוא סטארט אפ יעיל על הסיכוי לבטל כי אתה להשמיד את עצמך כל הזמן? אלעזר סלע משיב כי שום דבר אינו בעל ערך כמו בריאות טובה, או, במילים אחרות, לא צריך לאבד את השגשוג שלך עבור העסק שלך. האמת היא, מה עשוי להיראות כאילו עבודה שקדן יכול בסופו של דבר להרוס את הייעוד שלך. לאבד מנוחה, לאכול נורא ומאפשר את עצמך בסופו של דבר דחף הם בטוח גישות לקצר את העתיד שלך. על ידי צופה החוצה מבחינת הבריאות, תהיה לך את האיכות לעשות את המטרות.

hand 944308 640 300x212 - 8 טיפים מעולם היזמות של אלעזר סלע
אלעזר סלע יזמות

ישנם מקרים מיוחדים באופן סביר את ההנחיות – כל אדם שיש לו למעשה המשיך סטארט אפ הוא אחד מאותם פטורים. כך או כך, אתה יכול להסיר את רכיב הסיכוי מן המצב על ידי ביצוע אלה עצות הורים ולתת להם הזדמנות לשלוט על הנשמה החדשנית שלך.