3 דברים שחשוב לדעת / מאת: אלעזר סלע

התכונן להסדר

אלעזר סלע חוזר ומדגיש כי איש העסקים או היזם יהיה לעתים קרובות יותר מאשר לא לתת את ההרגשה כי עלויות העסקה אינם שנויים במחלוקת. למרות העובדה כי יש קצת מציאות לכך, כמומחה של רוכש אתה יודע שיש שימוש כלשהו. מפתחים שלא יעברו על עלויות עסקאות, למשל, עשויים להציע לשלם את עלויות הסגירה או לעצב מחדש את התצורה.

גורם קריטי נוסף הוא תכנון העסקה. לדעת מתי זה הטוב ביותר עבור לקוחות לרכוש או להחזיק מעמד יכול לחסוך ללקוחות שלך מידה ניכרת של מזומנים. לדוגמה, אם תקופה נוספת של פיתוח מוגדר להתחיל, זה יכול אומר את תג המחיר של נכסים מן השלב האחרון מוגדר לעלות. החזקת נכס לפני זה יכול להיות קרנות מילואים עצום עבור הרוכשים – ערך הרגע.

בכלל לא כמו סוחרי כללי, מפתחים אינם מצטרפים בכנות לנכסים שלהם. הבחירות שלהם תלוי מה הטוב ביותר עבור הדאגה העיקרית שלהם. הזמן הוא במזומן, ועקבית ליצרן יש בית ישיבה זמין הוא יום רב הם מאבדים מזומנים. בתור מומחה של רוכש, אתה יכול לחפש את מלאי היצרן כי כבר זמין במשך זמן מה – ואתה יכול לעתים קרובות לארגן הסדר הגון.

artificial intelligence 2167835 640 300x201 - 3 דברים שחשוב לדעת / מאת: אלעזר סלע
אלעזר סלע על הביטחונות של הדיירים

להכיר יש כל הזמן הוצאות נוספות

כל מפתח הוא ייחודי, ומה הוא תקן עבור אחד עשוי להיות עדכון עבור אחר. רוב היצרנים מצטרפים לבחירות המתאר הטובות ביותר בבתים שלהם, כך המודל אינו כל הזמן ממחיש מה הרוכשים יקבלו. היצרן מדגים את האפשרויות הללו מודלים שלהם מאז הם אמון הרוכשים יאהבו אותם ולכלול אותם.

ודא שהרוכשים שלך מבינים שהעדכונים האלה כוללים כמה מכשולים משמעותיים. בעת ביקור בבית המודל, לגלות בדיוק מה חלופות סטנדרטיות ומה שיפוץ נגישים תמורת עלות נוספת. זה יהיה לשמור על מרחק אסטרטגי מכל זעזועים מאוחר יותר.

להנחות את עצמך על המציע בתים חדשים פיתוח

גלה על רכיבים רומן לשוק החדש הביתה, כולל תצורה הנדסה, מתאר מעיין, תוכנית האתר, אסטרטגיות פיתוח וחומרים, וכו ‘. כישורים אלה יהיה להוכיח להיות שימושי כאשר הגיע הזמן לעזור ללקוחות שלך הרים את החלק הטוב ביותר או להבטיח את הפיתוח איורים לתאם את הבית הלקוחות שלך מקווים להיות מיוצרים.

על סיכוי כבוי כי אפשרי, צל מומחה נוסף שיש לו ניסיון ישיר לעבוד עם מפתחי הביתה בשוק שלך. לא באופן בלעדי זה לספק לך שיטה הגונה להכיר היצרנים השכונה, אבל אתה יכול גם לצפות לסגור את כל תהליך הפיתוח החדש עובד.

כל מה שחשוב באמת: פיתוח חדש מציע דלתות פתוחות וממריצות לרוכשים. על פי מה שאומר אלעזר סלע כאשר מציעים בתים חדשים פיתוח, חשוב להבטיח ללקוחות שלך יודע איך זה הכרחי כי הכספים וכל היתרונות שלהם יוכלו להיות מאובטחים.