5 דרכים שונות להקמת מפעל עם קו ייצור יעיל יותר

אלעזר סלע לשעבר המנכל של איזור התעשייה באריאל מסביר כי העברת משאבים להילוך חדש יכולה בהחלט לתפוס את היעילות, אולם התוספות עשויות להפגין חולשה במקרה שאינך מצייר גם את העובדים שפעילותם היא לטפל בבקשות.

האם הכלכלה הסינית הרופפת עלולה לגרום לאי-נוחות בשווקים בצפון אמריקה? ירידה חדה בהנחה של מומחים פיננסיים בחו”ל ממליצה נכונה. במקרה שאתה מתמודד עם מפעל ייצור, עכשיו יכול להיות הזדמנות אידיאלית לגלות גישות לתמוך בפרודוקטיביות.

16805557015af67f16efb398.63843912 shutterstock 794478724 300x201 - 5 דרכים שונות להקמת מפעל עם קו ייצור יעיל יותר
אלעזר סלע – איך להקים פס ייצור

לא שאנחנו יוצאים לעבר תאונה בכל נקודה בעתיד הקרוב. דור צפון אמריקה הוא מוצק כפי שהיה כבר שנים. על פי המידע העדכני ביותר מ-RBC הקנדית הרכבה רכישת רשימת המפקחים, לייצר פעולה משופרת ל 55.3 לפני חודש – לעומת 53.5 בספטמבר. (ציון של 50 או מעל שלטים פיתוח.)

בארה”ב נרשמה עלייה של 59.0 לעומת 56.6 בספטמבר. 

התוספות מגיעות כאשר אזורי אסיה מרכזיים נתקלים ביציאה חדה בכניסה. לדוגמה, בסין, ייצור התנועה נפל 30 הנחת מתמקדת 50.8 – ניכר מתחת לנתונים פיננסיים 51.2 מעיין היו צופים. המיס מציעה פחות בקשות והרגעה כספית כללית במחוז.

לא משנה אם הכלכלות בחו”ל להיות מעורב עם ההריסות אי אפשר לומר עכשיו, אבל למה לסבול ולא לגלות? למשל אם תרצו להקים מפעל באריאל, מתכונן עבור הרע ביותר הוא עסק ערמומי, וכן להגביר את התפוקה התשואה הוא הוכיח, חסר גיל.

הצבת משאבים להילוך חדש יכולה ללא ספק לתפוס את היעילות, אולם התוספות עשויות להפגין חולשה על הסיכוי שאתה לא מצייר את המומחים שפעילותם היא לשלוח פקודות. הנה חמישה טיפים כיול אתה יכול לתת משהו לעשות מיד:

1. ביקורת רשימת הלקוחות שלך. שום עסק אינו בלתי מובן מלקוחות נוראים. האם כל התגנבות בתיק שלך? לרכז את הספרים שלך כדי לגלות מה זה הוצאות לשרת כל לקוח. דירוג אותם לפי הפרודוקטיביות ואת היקף הנכסים ואת מגוון הנכסים שהם מוציאים. אלעזר סלע ממשיך ומציין כי אם אתה יכול לגלות כי חלקם מופרזים יתר על המידה על ידי צדקנות של אי הנוחות בעבר, או רק על בסיס שהם לקטר ביותר. חפש תיק המתאים ביותר לקבוצה שלך אשר משחק את התכונות של מפעל הייצור שלך.

2. להעריך את הקו. ואכן, אפילו צמחים הייצור הטוב ביותר בלגן בקשות מדי פעם. היכן נפרדת הקו שלך? איך זה קורה באופן קבוע? להשקיע אנרגיה להעריך את החסרונות שלך עם המטרה כי אתה יכול לטפל בהם באמצעות שינויים בכוח העבודה או בכוח העבודה.

הערכת צווארי בקבוק, הגדרת יעדים

3. להקצות תמריץ דולר צווארי בקבוק. נסו לא לשנות ללא מטרה. ראשית, להחליט כמה צווארי בקבוק שלך עולה לך. האם הנושא מספיק גדול כדי להצדיק עניין עוד קצת מיליארדי דולר של ציוד? או מצד שני היה פתרון זול לקנות הרבה שינוי? נסו לא לנצל הון בעל ערך עד לנקודה שבה אתה נאלץ.

4. הגדר יעדים. ברגע שאתה מעריך את מה זה היה עולה כדי לקבל את קו הייצור שלך במצב שיא, להגדיר מטרות מעשיות עבור פיתוח קבוצות דחייה כדי לממש את השינויים הנחשק שלך. קח את השלב בשלבים כדי לא להפריע לתהליך העבודה הקיים. בשלב זה, רישום על התקדמות שוטפת. האם את ההתקדמות תופס אחיזה כמובן? אם לא, למה לא? אין להניח דבר כפי שאתה מחפש אחרי מיומנות בולטת יותר בפעילות שלך.

5. גמול מחשבות חדשניות. כמו כן, לתת לכולם התלהבות לראות את השינוי עד סוף פורה. אתה יכול לעשות את זה בשתי דרכים שונות. מלכתחילה, למהר כדי להשיג הישגים מילולית במחלפים ברחבי החברה. שנית, המתאר תוכנית פרסים להציע את המוצרים של התקדמות לכל מי מוסיף לעשות את המפעל התעשייתי לעבוד בצורה יעילה יותר.

ע”פ אלעזר סלע אין לנו שום סיכוי להבין אם ייסורים של סין יחצו את הים וייכתמו את קווי הייצור שלנו. מתכונן כרגע על ידי ביצוע שינויים צריך לקחת בחשבון לתפוס כאן ועכשיו היתרונות שיכולים להיות שיעברו משם עבור מקרים קשים יותר.

ההליך לא צריך להיות בעייתי. להעריך את תיק ההשקעות שלך עבור לקוחות אי הנוחות. סקור את הקו של צווארי בקבוק. להפריש את ההזדמנות כדי לגלות מה הם עולים לך ולאחר מכן להגדיר מטרות להחלמה אלה הטבות. לבסוף, דווח על תוכנית פרסים חשובה המאפשרת לעובדים שלך להעריך חלק מההיפוך. זוהי נוסחה להרכבת הישגים ללא קשר למה שקורה בחלקים שונים של העולם.