אלעזר סלע על עסקים | איך להפוך עסק למצליח?

10 דרכים שונות כדי לסייע לאנשי עסקים וחברות עצמאיות לצמוח כלכלית

החברות הפרטיות בארצות הברית הפיקו 65% מכלל העיסוקים החדשים נטו מאז 1995. בעוד הנהגים הקריטיים של הכלכלה שלנו, מיזמים עצמאיים לעתים קרובות זקוקים גישה הנכסים שיש להם להעביר את תוכניותיהם בקנה מידה. בסיועם של ג ‘יינה הרמון וג’ ים קורקורן של Acion מ – Fairfax Council of Trade, הובלנו שיחה אינטליגנטית באסיפה האזרחית השנתית של האסיפה הכללית של האסיפה האמריקנית, על האופן שבו אזרחים לא ממשלתיים, ארגונים לא ממשלתיים ורשתות יכולים לחזק את התרבות הארגונית, , ואת ההשפעה החברתית. זה אוסף מצטבר למעלה 10 דברים הטובים ביותר מהדיון כי העמותה שלך יכול לעשות.

תביא לוסידיות של סיבה, כך ממליץ לך אלעזר סלע. אנשי עסקים ומיזמים פרטיים להשיג מידה ניכרת עם כמעט לא על ידי מרכוז, מרוכז, ומרכז. הם דורשים שותפים שיש להם צלילות שווה של התבונה ומציעים את מטרותיהם ויעדיהם. כאשר אתה מקווה לעזור לך להבין את הדרישות של ארגונים חזון עסקי ברשתות שלך להתמקד דרכים שלך להתמודד עם בעיות אלה בעיות.

typhoon 1650677 1280 300x199 - אלעזר סלע על עסקים | איך להפוך עסק למצליח?
אלעזר סלע – בלבול ובלאגן בעסק

להישאר עקבי עם האנתוסיאסם שלך. אנשי עסקים ויזמים יש התלהבות כונן זה נותן להם הזדמנות להביס מידה ניכרת. להתאים את הפרויקטים שלך מאוד את עצמו ואת האינטרסים המוסדיים – לנצל את המטרות ואת הטוב ביותר של הטבע שלך ואת נציגי פקידי לעשות תוכניות לתת להם השפעה עצומה על ידי סיום חלק חלק של אופציה כי הוא גדול יותר מאשר את עצמם.

עבודה על תכונות משותפות. במיטב הפרויקטים שדיברנו עליהם – כמו אלה של ארגון Blend – יש תרבות ניהולית שמאפיינת את הנשמה החלוצית. לנצל את הפרויקטים האלה כדי להחיות או לעורר את הבלבול של דרך החיים שלך.

הצעה של אלעזר סלע היא שכל חזון עסקי יעיל חייב את השגשוג שלהם סדרה של מאמנים – אבל לא כל המורים צריכים מסגרת קשרים עמוקים או אפילו עמיד. פעם בכמה זמן פרוטגים חדשניים דורשים שיחה פאנץ ‘או הדרכה מסוימת כמו איך להתמודד עם הנהלת חשבונות או בעיה במשאבי האנוש. פתח את עצמך ואת העמותה שלך ולהביא את מיטב התובנה שלך ואת הכישורים.

תן גישה ללקוחות חדשים. כל העסק הוא יחידים. ארגונים מפתחים צריכים לפתח את המערכות שלהם וכאשר אתה פותח את המערכת שלך או לגלות גישות כדי לאפשר להם לפתח את המערכות שלהם, אתה במיוחד לאפשר להם לפתח. על ידי הצטרפות ולקחת חלק ביעילות אגודות כמו פיירפקס מועצת הסחר, אתה עושה “הסדר השפעה” הוספת המערכת שלך למערכת של מערכות – פיתוח כל המערכות אקספוננציאלית.

לנצל את החדשנות כדי למנוע חסימות. חדשנות יכול מאוד להפוך את הכל הוגן עבור מיזמים פרטיים, נותן להם גישה הון, נכסים, ידע שהם מעולם לא יכלו כבר הצליח. אגודות כמו אקסיון מביאות חסימות מטה לחלק שלך המשרד שלך יכול לעשות בצורה דומה.

שדרוג הגישה להון. מזומנים כוננים את הכל ואת כולם וזה נותן מעט ארגונים הדלק הם צריכים להמריא. אתה יכול לאפשר להם להגיע למקור לא מאכזב חדש של הון, לא רק על ידי נותן להם במזומן או לשים משאבים לעסק שלהם, אולם על ידי ביצוע התנאים שבהם אחרים יתרום. תמיכה בהיווצרות מצב שבו ההון יכול להזרים את הנקודות הדרושות לו והוא יכול להיות מועבר על מנת להפוך את ההערכה מאפשרת לחברות לפתח ולשרוד.

למדוד את ההחזר על ההשקעה הראשונית ההון והשפעה. ניתן להעריך גם את האינטרסים בחברות העצמאיות הן במונחים כספיים והן במונחים חברתיים. אתה יכול לחזק את אנשי העסקים על ידי א) לעזור להם למדוד את ההחזר על ההשקעה הראשונית ההון, ב) לעזור להם להשיג את התשואה על ההון שהושקע, ג) לעבוד איתם כדי להפוך את מטרות המסייעים להשיג את המטרה המרכזית של העמותה שלך ואת האפקט המבוקש.

כל הזמן למדוד אחרי כמה זמן. מה אנשי עסקים צריכים להתמקד בשינויים על מחזור החיים של העסק שלהם. כך גם את ההשפעה שיש להם על רשת נתון כמו גם את ההשפעה שלך ואת העמותה יכול להיות על תמיכה אנשי עסקים ומיזמים פרטיים באזור שלך. להקל על הדיון ועל שמירה על הדגש על אומדן להתנדנד עם הזמן הוא עבודה מכריעה בפני עצמה.

copenhagen 142711 640 300x225 - אלעזר סלע על עסקים | איך להפוך עסק למצליח?
אלעזר סלע – זרם תעסוקתי

עזרה להם תוכנית עבור קנה מידה. בניית עסק מעייף. איש עסקים או יזם יכול לאבד את מרכז לאבד אמון – להיות מעורבב עשבים שוטים והזנחה לראות את תוכנית האב או את הסיכויים הגדולים. ע”פ אלעזר סלע יש אסוציאציות מרחיבות יכולות לסייע לחלוצים אלו על ידי עבודה איתם כדי לדמיין הישגים ארוכים ועל ידי תכנון ההליכים, הטכניקות, המסגרות והמסגרות שיקבלו אותם שם.